Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Nafukovací předstan Ventura Air Trinus

Kód: 177104009
Značka: Isabella
40 400 Kč
Na objednání

„Trinus W400“ se prezentuje v klasickém tvaru částečného stanu. Díky velké stříšce lze přední prvky částečně otevřít i za deště.

Všechny přední a boční stěny lze sklopit a sejmout a vytvořit tak verandu. Jednokomorový systém vzduchových hadic umožňuje rychlou a nekomplikovanou montáž pouze v jednom místě nafouknutí. Pouze dvě vzduchové hadice pro utěsnění boční stěny na karavanu mají odděl.

Ventily, protože tyto jsou jednotlivě plněny vzduchem, aby bylo dosaženo optimálního spojení. Jednotlivé segmenty lze kdykoli oddělit od hlavního rámu pomocí speciálního rychloupínacího systému, aniž by ostatní plochy ztratily vzduch.

Na vzduchových hadicích je připraveno připojení na suchý zip pro montáž chytrého LED osvětlení (příslušenství).

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Hloubka: 260 cm
  • Jednokomorový vzduchový systém pro rychlé nastavení
  • Nafukovací napojení bočních stěn na karavan
  • Zástěrka a kryt podběhu kola

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.