Předstany

Díky předstanu si výrazně rozšíříte využitelnou plochu svého karavanu nebo obytného vozu. Získáte cenný prostor k uložení, pro venkovní kuchyňku nebo pro příjemné posezení chráněné proti povětrnostním vlivům.

Než si koupíte předstan  měli byste si dobře rozmyslet, k čemu vám má sloužit, co si od něj slibujete.  Hledáte letní představ  rychle postavitelný stan nebo stabilní zimní stan vhodný na sníh? Všichni naši výrobci nabízejí vysoce kvalitní modely a materiály vhodné pro všechny typy využití.

Předstanové tyče jsou vyrobené z hliníku a platí, čím větší, tím stabilnější, ale také těžší. Představy jsou vyrobeny z voděodolného materiálu, jako je polyester, nylon nebo syntetické vlákno. Polyester má tu výhodu, že je velmi odolný proti UV záření. Výrobci představí používají jako impregnaci akrylát, PVC, PU nebo silikon.

Vzhledem k tomu, že karavany a obytné vozy mají různé délky a výšky, je velikost představu určena obvodem. Tento rozměr se měří od podlahy podél celého kederového pásu karavanu k druhému konci až k podlaze. Pokud si nejste s výběrem jisti, rádi vám poradíme.

Dealer