PRODEJNA KARAVANISTA JE DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA. VÁŠ KARAVANISTA

Půjčovna

Kde si můžete karavany prohlédnout nebo vyzvednout?

Naši půjčovnu karavanů najdete v Náchodské ulici 81a v Praze - Horních Počernicích (kousek od Černého Mostu). Je zde parkoviště a velká plocha, kde se s karavanem dobře manipuluje i začátečníkům.

Jak probíhá půjčení karavanu?

Při zapůjčení karavanu samozřejmě vše vysvětlíme, zaškolíme a názorně ukážeme. Vyzvednutí a vrácení karavanu je možné po domluvě i mimo pracovní dobu. V letní sezoně půjčujeme karavany minimálně na 7+ dní, pokud není volno mezi termíny.

V současné době máme na naší půjčovně karavan Hobby 545 KMF De Luxe vhodný pro rodinu se 2 dětmi. Z vlastní zkušenosti musíme říct, že jízda a manipulace s ním je trochu náročnější, protože patří k větším karavanům - má šíři 2,5 m (jako kamion), ale dozajista oceníte komfort, který nabízí jeho velká užitná plocha. Skládá se z palandy pro děti, manželské postele, sezení bez nutnosti skládání, kuchyňky s velkou pracovní plochou a koupelny s oddělenou sprchou. Karavan má dostatek úložných prostor. My jsme se k tomuto typu karavanu propracovali přes několik omylů a už bychom neměnili! 

Druhým menším karavanem, je i tak relativně prostorný typ Hobby On Tour 470 KMF. I v tomto karavanu je manželská postel, dětská palanda bez nutnosti skládat posezení, WC a umyvadlo, Kuchyňka a sedací kout je menší než u předchozího typu Hobby 545 KMF. Díky menším rozměrům se Hobby 470 KMF hodí i pro méně zkušené řidiče.