MILÍ KARAVANISTI, VE STŘEDU 28. 7. BUDE PRODEJNA VÝJIMEČNĚ UZAVŘENA JIŽ V 15:00 HODIN. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Půjčovna karavanů Praha - Horní Počernice

Proč zkusit dovolenou v karavanu?

Je to skvělý způsob, jak si s rodinou užít pohodovou dovolenou, aniž byste museli dodržovat časový harmonogram. Cestování karavanem vám dává svobodu a flexibilitu, abyste mohli vše dělat svým vlastním tempem. 

Dnešní kempy bývají velmi dobře vybaveny prolézačkami, vodními atrakcemi a restauracemi.  Můžete si vybrat kemp přímo u moře a vmete si s sebou vše, co potřebujete, třeba zásobu hraček a sportovního vybavení. 

Pokud jste ještě s karavanem necestovali, zkuste to. Garantujeme, že budete příjemně překvapeni. Karavaning vám otevře nové obzory a poznáte cizí země v mnohem větší míře. Ve srovnání s ubytováním v hotelech vám poskytne autentičtější zážitky plné  dobrodružství.

Karavan Hobby 545 KMF De Luxe, který máme u nás v půjčovně, je vhodný pro rodinu se 2 dětmi. Z vlastní zkušenosti musíme říct, že jízda a manipulace s ním je trochu náročnější, protože patří k větším karavanům - má šíři 2,5 m (jako kamion), ale dozajista oceníte komfort, který nabízí jeho velká užitná plocha. Skládá se z palandy pro děti, manželské postele, sezení bez nutnosti skládání, kuchyňky s velkou pracovní plochou a koupelny s oddělenou sprchou. Karavan má dostatek úložných prostor. 

I v karavanu Hobby On Tour 470 KMF najdete manželskou postel, dětskou palandu bez nutnosti skládat posezení, WC a umyvadlo, kuchyňku a sedací kout. Díky menším rozměrům se Hobby 470 KMF hodí i pro méně zkušené řidiče. 

Kde si můžete karavany prohlédnout nebo vyzvednout?

Naši půjčovnu karavanů najdete v Náchodské ulici 81a v Praze - Horních Počernicích (kousek od Černého Mostu). Je zde parkoviště a velká plocha, kde se s karavanem dobře manipuluje i začátečníkům. Pokud si tedy karavan půjčujete poprvé, nemusíte mít strach, že ani nevyjedete z parkoviště.

Jak probíhá půjčení karavanu?

Při zapůjčení karavanu samozřejmě vše vysvětlíme, zaškolíme a názorně ukážeme. Vyzvednutí a vrácení karavanu je možné po domluvě i mimo pracovní dobu. V letní sezoně půjčujeme karavany minimálně na 7+ dní, pokud není volno mezi termíny.