Vážení zákazníci, v pondělí 4. 7. budeme mít zavřeno. Těšíme se na vás po svátcích ve čtvrtek 7. 7.

Stálý stan Villa

Kód: 28082
Značka: Isabella
253 960 Kč
Na objednání
Položka byla vyprodána…

Vila je ideální dlouhodobá kempingová markýza pro každého, kdo má stálé místo a nechce každý rok stavět a sundávat stan. Jako stálý kempingový stan nabízí mnoho možností, robustní materiály a velmi vysokou stabilitu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhodobá markýza "Villa" je zvláště stabilní, samostatně stojící markýza, která byla vyvinuta speciálně pro dlouhodobé kempování. Ujistili jsme se, že tento stálý stan není považován za pevnou přední konstrukci. V mnoha regionech podléhají pevné představce buď schválení, nebo dokonce zcela zakázány v kempu. Svým charakterem stanu, provedením a možností kdykoliv demontovat je "Vila" považována za "dočasnou stavbu" a většinou tedy nepodléhá kolaudaci. Přesto nabízí maximální stabilitu a odolnost!  

Boční a přední panely jsou vyrobeny z isacrylu barveného roztokem. To znamená, že barvy zůstanou krásné po dlouhou dobu a vytvoří se příjemné klima v místnosti. Střechu tvoří velmi stabilní polyesterová tkanina potažená z obou stran PVC. Zvláště kvalitní okenní fólie jsou v mrazu stabilní a lze je zvenku uzavřít látkovými klopami po celém obvodu. Všechny prvky lze skládat jednotlivě a vzájemně se spojují zipem. To vám umožní navrhnout si vlastní osobní vysněnou vilu a také usnadní stavbu. V obou bočních stěnách jsou gázová větrací okénka, která jsou opatřena krycí fólií a látkovou chlopní.

Stan je spojen s karavanem zámkem. Skládá se ze svařeného PVC spojovacího pásu na střeše a přítlačných podložek na každé straně. V zadní stěně je vlevo a vpravo PVC těsnící páska, každý cca 70 cm široký. Mezi tím zůstává zadní stěna karavanu volná a vy můžete nadále flexibilně používat okna a servisní klapky. Karavan lze stále kdykoli odstranit a stan ponechat tam, kde je. K tomuto účelu lze objednat přídavný modul zadního panelu, který pak zadní panel zcela uzavře. Zadní stěnu samozřejmě můžeme také přizpůsobit vašim potřebám! Širší boční těsnění, přístup k servisním poklopům nebo... téměř vše je možné. 

Při nastavování máte na výběr! Pokud jste trochu šikovní, můžete si stálý stan Villa postavit sami ve 2 lidech.

Vila je určena pro karavany s výškou připojení cca 250 cm. K tomu je zapotřebí podlahová plošina o výšce 10 cm. 

 

 • Prodyšná látka Isacryl pro pohodlné klima v místnosti a exkluzivní vzhled
 • Isakryl (barvený při odstředění) – pro optimální stálobarevnost 
 • ve většině případů není vyžadováno žádné schválení, protože jej lze demontovat a má skutečný vzhled stanu 
 • Stabilní, odolná PVC střecha a čtvercový hliníkový rám
 • mnoho konstrukčních možností díky modulární konstrukci
 • Montážní servis ze závodu (na vyžádání)
 • Hloubka 300 cm pro větší obytný prostor 
 • Flexibilní členění zadní stěny - žádné problémy s okny nebo odkládacími klapkami
 • Zadní stěnu lze v případě potřeby přizpůsobit vašim potřebám
 • Zcela volně stojící - připojení k vozidlu přes zámek
 • Vhodné i pro obytné vozy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení