Lithiová baterie 70 A

Kód: 9960589
37 150 Kč
Na objednání
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Lithiová baterie EFOY (LiFePO4) vyvinutá pro elektrocentrály EFOY. Integrovaný systém Smart Battery Management System nepřetržitě kontroluje a optimalizuje parametry baterie pro ideální účinnost i ochranu. Lithiová baterie EFOY funguje i v mrazu, což je její velká výhoda oproti všem ostatním lithiovým bateriím. Komerčně dostupné lithiové baterie nelze v zimě nabíjet. Díky integrovanému topnému tělesu lze baterii EFOY rychle a snadno nabít i při teplotách až do -20 °C. Robustní kryt chrání baterii před stříkající vodou, takže je ideální i pro použití na moři.

Lithiová baterie EFOY si poradí s vaším kávovarem

Výkonní spotřebitelé na 230 V, jako jsou kávovary, vysoušeče vlasů, varné konvice a mnoho dalších, odebírají z baterie vysoké vybíjecí proudy. Lithiová baterie EFOY umožňuje vysoké vybíjecí proudy a umožňuje připojení měniče až 2 500 W.

Bezpečná technologie LiFePO4

Lithiové baterie EFOY využívají osvědčenou a bezpečnou technologii fosforečnanu lithno-železného (LiFePO4). Lithiové články jsou téměř zcela znovu použitelné a na rozdíl od olověných baterií neobsahují žádné látky nebezpečné pro životní prostředí. Díky své vysoké hustotě energie jsou baterie skutečně lehké. Konvenční 100 Ah olověné nebo AGM baterie váží kolem 30 kg. Největší baterie EFOY Li (105 Ah) váží pouze 16 kg.

Kapacita baterie téměř 100%

Lithiová baterie EFOY nabízí větší kapacitu baterie ve srovnání s olověnými nebo AGM bateriemi. Tuto kapacitu baterie lze využít téměř úplně celou. To je mimořádné, protože olověné baterie lze vybíjet pouze do 50 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

✔ Hmotnost: 12 kg

✔ Vhodná pro měniče s výkonem 2 000 W

 Kapacita: 70 Ah

✔ Maximální nabíjecí proud: 150 A

✔ Jmenovité napětí: 12 V

✔ Rozměry: 19 x 26,9 x 17,5 cm ( V x Š x H)

Doplňkové parametry

Kategorie: Lithiové baterie Efoy
Hmotnost: 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: