Servis a montáže

Specializujeme se na servis a montáže doplňků do karavanů, obytných aut a dodávek. Vyznačujeme se především precizností a kvalitou práce. Vždy hledáme funkční řešení a nepouštíme se do věcí, které nám nedávají smysl. Jsme hračičkové a ladíme každý detail, aby byl výsledek vždy 100%.

Montujeme karavaningové doplňky a vybavení 

Chcete vybavit auto pro kempování nadivoko? Potřebujete vyměnit markýzu, nebo domontovat odvětrání toalety? Žádný problém! Jsme tu proto, abychom vám rozšířili výbavu vašeho karavanu o moderní a praktické zařízení, které vám usnadní manipulaci s vozidlem a zpříjemní dovolenou. Provádíme montáže vybavení a doplňků, které přizpůsobí vůz vašim potřebám. Mezi nejžádanější úkony patří montáž solárních panelyů, baterií, pojezdysatelityů, televizorůodvětrání toaletních nádrží, bojlerů, prostupů a servisních klapekregulátorů plynu). Ale umíme toho mnohem víc!

Provádíme opravy vnitřního vybavení i exteriéru

Provádíme opravy veškerého vnitřního vybavení obytné části karavanů a campervanů od spotřebičů, po topení, vodovodní systém, podlahy, okna, až po strop. Umíme sehnat originální náhradní díly pro značku Hobby.

Nabízíme kompletní servis a údržbu vašeho karavanu nebo obytného vozidla

Zaměřujeme se také na předsezónní servis, zazimování karavanů i předprodejní servis. Postaráme se o to, aby vaše vozidlo bylo v co nejlepší kondici pro nadcházející sezónu.

Vyberte si to nejlepší vybavení pro váš karavan - poradíme vám, co je nezbytné a co je zbytečné

Rádi vám poradíme, jaké vybavení bude pro vaše vozidlo nejvhodnější a naopak, které by mohlo být zbytečné a nepotřebné. Máme bohaté zkušenosti s různými druhy vozidel a dokážeme doporučit řešení, které bude nejen praktické, ale i stylové a moderní.  

Kontaktujte nás telefonicky na čísle 725 902 911 nebo prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: