Milí karavanisti, kvůli době covidové a vysoké poptávce po karavaningovém zboží se prodlužují termíny dodání některého zboží. Děkujeme za pochopení a vám i nám přejeme dostatek trpělivosti ????????

Servis a montáže

Provádíme servis karavanů a obytných vozů včetně montáží doplňků

Přejete si vylepšit svého miláčka na kolech, nebo chcete být opravdu nezávislí? Nabízíme montáže nejrůznějších doplňků pro karavany a obytné vozy, které vám zvýší jeho komfort, přizpůsobí ho na míru vašim požadavkům a v neposlední řadě zpříjemní dovolenou.

Stejně tak je ale možné nechat si do karavanu namontovat ještě vetší množství zbytečností, za které vyhodíte peníze a jejich využití je minimální. Poraďte se, co opravdu potřebujete/využijete. V našem rodinném karavanu Hobby 545 KMF De Luxe máme namontováno řadu doplňků pro celoroční kempování, na které nedáme dopustit a můžeme vám je vřele doporučit. Sami si pak vyberete, které z nich mají smysl i pro vás a využijete je na svých cestách.

Provádíme například montáže doplňků, jako jsou satelity, televizory, solární panely, baterie pro napájení karavanů, pojezdy karavanů, montáže Sog odvětrání toaletních nádrží, bojlerů, prostupů a servisních klapekregulátorů plynu. Zaměřujeme se také na výměny oken, opravy lednic, topení, předsezónní servis, zazimování karavanů a mnoho dalšího.