Vážení zákazníci, v pondělí 4. 7. budeme mít zavřeno. Těšíme se na vás po svátcích ve čtvrtek 7. 7.

O nás

 

JSME KARAVANISTI.

Žijeme a pracujeme v Praze, ale srdce nás táhne na hory a k moři. Milujme svobodu, a proto cestování karavanem byla jasná volba.

Kdo je Karavanista? 

Jsme specialisté vše, co se motá kolem karavaningu. Poradíme s výběrem vybavení. Naše produkty jsou praktické a užitečné.

V karavaningu se pohybujeme jako ryba ve vodě. Jsme parťák pro cestování karavanem jako žádný jiný. Vybrané specialisty ve svém oboru.

Cestujte, kam vás srdce táhne s tím nejlepším parťákem.

 

 

Naší vášní je cestování 

Milujme praktické, užitečné věci a těší nás, když 

Vůně umožňuje virtuálně cestovat

Umožní vám navštívit místo skrze čichovou výpravu

A ten pocit dát někomu schopnost v mžiku na to místo odcestovat je něco tak ohromného a silného.

 

Těší nás, když se naši zákazníci cítí vítáni a můžeme jim poradit poskytnou podporu a služby, které potřebují. Doporučujeme produkty a vybavení, které podle nás dává smysl, některé i sami používáme a do kterého podle nás stojí za to investovat. Baví nás tvořit obchod, kterému věříme a který je založený na dobrých zkušenostech a vztazích. Kupovat zajíce v pytli se nevyplácí a co se karavanů a výbavy, to platí dvojnásob, proto vám s jejich výběrem rádi pomůžeme. 

"Naším cílem je pomoci vám užít si dovolenou v karavanu přesně tak, jak si přejete. nejspolehlivějším a nejmilejším obchodem, kam se budete rádi vracet."

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení