.

Nafukovací předstany

Nafukovací předstany Isabella vás překvapí extrémně krátkým časem, který budete potřebovat na jejich sestavení. Jsou kombinací nadčasového designu, kvalitního materiálu a pohodlí. Můžete vybírat z různých modelů pro karavany i obytné vozy, které nejlépe vyhovují vašim požadavkům. Nafukovací předstany lze přizpůsobit a rozšířit, pokud například potřebujete extra ochranu před sluncem, více úložného prostoru nebo více místa na spaní. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, rádi vám s výběrem pomůžeme. 

  • Isabella AIR nastavuje nové standardy pro vzduchové předstany s nejnovější technologií ventilace IsaAir. Ideální model pro ty, kteří nechtějí dělat žádné kompromisy. Má všechny osvědčené kvalitativní vlastnosti známé pro předstany Isabella: klasický design, užitečné a promyšlené detaily a vysoce kvalitní materiály, které zajišťují optimální klima interiéru a barevnou stálost.
  • I pro modely Ventura Air používáme materiály, které jsou pro nás speciálně vyráběny v Evropě. Používají se zde povrstvené tkaniny, které se vyznačují sníženou kondenzací, UV odolností a trvanlivostí.

Jak dlouho trvá postavit vzduchový stan?

Postavení nafukovací předstanu zabere jen pár minut. Vše, co musíte udělat, je rozložit stan, natáhnout jej do kádrové lišty, připevnit vzduchovou pumpu do venkovního ventilu a nafouknout. Hotovo snadno a rychle!

Je vzduchový předstan stejně odolný jako běžný předstan?

Isabella ve vzduchových stanech spojuje osvědčené materiály, nejlepší technologie. Vzduchové předstany jsou určené pro plnohodnotné kempování a dokonale plní svou práci sezónu za sezónou. Pozor! Nehodí se pro zimní kempování.

 

Nejprodávanější

 
37 700 Kč
SF Ventura AIR Dove 1 1600px
 
od 55 900 Kč
Isabella Ventura Air Vivo 1
 
37 700 Kč
Nafukovaci Predstan ke karavanu
Isabella Air Cirrus North
Na objednání
166003001
 
od 72 700 Kč
4 položek celkem

Cena

3770072700
13770072700

Značky

Položek k zobrazení: 4
Nafukovaci Predstan ke karavanu
Nafukovací konstrukce
od 72 700 Kč

Nafukovací předstan Isabella Cirrus North je vyrobený z tradiční látky Isacryl. Tento léty osvědčený materiál zajišťuje maximální prodyšnost a příjemné klima...

166003001
37 700 Kč

Předstan Ventura Air Cito má klasický zakulacený tvar nafukovacích předstanů, díky čemuž dobře odolává větru. Velmi snadno a rychle se staví...

177103509
SF Ventura AIR Dove 1 1600px
Novinka Nafukovací konstrukce
od 55 900 Kč

Nafukovací předstan Ventura AIR Dove vám velmi snadno a rychle rozšíří váš obytný prostor. Velmi snadno a rychle se staví díky jednokomorovému systému vzduchových tubusů....

177113503
Isabella Ventura Air Vivo 1
Nafukovací konstrukce
37 700 Kč

Kompaktní a praktická cestovní markýza pro karavany a obytné vozy. Jednokomorový systém vzduchových hadic umožňuje rychlou a nekomplikovanou montáž pouze v jednom místě...

177100019

Proč Isabella nenabízí nafukovací předstany přes celé karavany/obytné vozy?

Vysoká kvalita je pro Isabellu nejdůležitější. Přestože se Isabella snaží, aby použité materiály byly co nejlehčí, kvalita něco váží, a tak Isabella. naráží na limity, za které už jít nechce. Čím větší stan, tím samozřejmě větší objem i hmotnost. Isabella se snaží své předstany držet v rozumných mezích a řeší to volitelnými přídavnými moduly. Vizuálně vypadají vedle předstanu jako jeden celek, ale jsou flexibilní a váha a objem si můžete rozložit podle potřeby.