Nafukovací předstany

Nafukovací předstany Isabella vás překvapí extrémně krátkým časem, který budete potřebovat na jejich sestavení. Jsou kombinací nadčasového designu, kvalitního materiálu a pohodlí. Můžete vybírat z různých modelů pro karavany i obytné vozy, které nejlépe vyhovují vašim požadavkům. Nafukovací předstany lze přizpůsobit a rozšířit, pokud například potřebujete extra ochranu před sluncem, více úložného prostoru nebo více místa na spaní. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, rádi vám s výběrem pomůžeme. 

  • Isabella AIR nastavuje nové standardy pro vzduchové předstany s nejnovější technologií ventilace IsaAir. Ideální model pro ty, kteří nechtějí dělat žádné kompromisy. Má všechny osvědčené kvalitativní vlastnosti známé pro předstany Isabella: klasický design, užitečné a promyšlené detaily a vysoce kvalitní materiály, které zajišťují optimální klima interiéru a barevnou stálost.
  • I pro modely Ventura Air používáme materiály, které jsou pro nás speciálně vyráběny v Evropě. Používají se zde povrstvené tkaniny, které se vyznačují sníženou kondenzací, UV odolností a trvanlivostí.

Jak dlouho trvá postavit vzduchový stan?

Postavení nafukovací předstanu zabere jen pár minut. Vše, co musíte udělat, je rozložit stan, natáhnout jej do kádrové lišty, připevnit vzduchovou pumpu do venkovního ventilu a nafouknout. Hotovo snadno a rychle!

Je vzduchový předstan stejně odolný jako běžný předstan?

Isabella ve vzduchových stanech spojuje osvědčené materiály, nejlepší technologie. Vzduchové předstany jsou určené pro plnohodnotné kempování a dokonale plní svou práci sezónu za sezónou. Pozor! Nehodí se pro zimní kempování.

 

4 položek celkem

Cena

3770072700
13770072700

Značky

Položek k zobrazení: 4

Proč Isabella nenabízí nafukovací předstany přes celé karavany/obytné vozy?

Vysoká kvalita je pro Isabellu nejdůležitější. Přestože se Isabella snaží, aby použité materiály byly co nejlehčí, kvalita něco váží, a tak Isabella. naráží na limity, za které už jít nechce. Čím větší stan, tím samozřejmě větší objem i hmotnost. Isabella se snaží své předstany držet v rozumných mezích a řeší to volitelnými přídavnými moduly. Vizuálně vypadají vedle předstanu jako jeden celek, ale jsou flexibilní a váha a objem si můžete rozložit podle potřeby.