Ovládací panel MT 5000 H

Kód: 9932154
14 465 Kč
Na objednání
Můžeme doručit do:
27.5.2024

MT 5000 H je ovládací panel, který slouží k řízení a monitorování elektrického systému v karavanech, lodích nebo jiných podobných vozidlech. Je navržen tak, aby umožňoval přesnou kontrolu a správu spotřeby energie, nabíjení baterií a dalších elektrických zařízení.

Panel je vybaven moderním LCD displejem, který zobrazuje všechny důležité informace o stavu baterií, nabíjení, spotřebě energie a dalších souvisejících faktorech. Panel je také vybaven různými funkcemi, jako je například možnost nastavení parametrů dobíjení baterií, ochrana před přetížením, hloubková ochrana vybití baterií a mnoho dalších.

MT 5000 H je navržen tak, aby byl snadno použitelný a měl intuitivní rozhraní, které umožňuje rychlé a efektivní nastavení. Všechny potřebné informace jsou tak snadno dostupné. Panel umožňuje také připojení k PC pro další řízení a monitorování systému.

Ovládací panel MT 5000 H je vynikajícím nástrojem pro správu a kontrolu elektrického systému, který umožňuje efektivní využití energie a zajištění plynulého provozu všech elektrických zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Spotřeba proudu 8mA
  • Výstupní výkon: 45A / 50A
  • Montážní hloubka 15 mm

Rozměr: 8 x 2 x 8,5 cm

Napětí: 12 v

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: