Satelitní systém Oyster

Kód: 9951594 9951595 9951596 9951597 Zvolte variantu
63 045 Kč 70 035 Kč 67 110 Kč 74 230 Kč od 63 045 Kč
Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.5.2024 29.5.2024 29.5.2024 29.5.2024 Zvolte variantu

Existuje několik převratných inovací, které charakterizují Oyster 5. Otevírá se nová kapitola v historii technologie mobilních satelitů!

Jednoduché ovládání
„Mozkem“ Oyster V je jeho řídicí jednotka, FeatureBox.

 U varianty Vision komunikujete s FeatureBoxem přes ovládací panel, u varianty Premium k tomu využijete dálkové ovládání vašeho televizoru. Díky mobilní aplikaci můžete nyní FeatureBox ovládat také pomocí smartphonu. 

Obrovský krok
Výška ve složeném stavu je pouze cca 17 cm (i u varianty TWIN a se SKEW)! Důvodem je chytré konstrukční řešení: zakřivený tvar podávacího ramene umožňuje prostorově úsporné skladování.

Kabel je kabel
Když mluvíme o „řešení jednoho kabelu“, myslíme to tak, že se k napájení nic dalšího nepřidává. Používáme speciální koaxiální kabel, který má na starosti ovládání, napájení a přenos signálu venkovní jednotky. K verzi TWIN se samozřejmě přidává druhý koaxiální kabel.

Žádná šance pro nejisté kandidáty!
Stabilita Oyster V je výsledkem důmyslného inženýrství a nejnovějších vysoce kvalitních materiálů, které výrobce používá. 

Nehledejte. Už jste našli!
Oyster V vždy ví, kde jsou satelity. Proto již není nutné otravné všestranné hledání. Systém se neomylně spojí se satelitem. Důvodem tohoto technologického náskoku je souhra tří věcí: GPS, 3D kompasu a snímače náklonu. GPS určí polohu, 3D kompas určí směr, kterým míří vaše vozidlo (a tím i anténa), snímač náklonu identifikuje případnou nakloněnou polohu vozidla a zahájí přesný kompenzační pohyb antény.

Vyzbrojeni proti změně
Váš Oyster V přijímá aktualizace online prostřednictvím smartphonu (nebo alternativně přes USB flash disk). Tohle je všechno, jen ne trik. Aktualizace přichází přímo do vašeho mobilního telefonu a odtud ji lze zadat do systému. Pro svůj Oyster V si můžete stáhnout bezplatnou aplikaci, která kromě funkce aktualizace otevírá celou řadu cenných možností. Tímto způsobem vás budeme okamžitě informovat, pokud zjistíme změnu charakteristik satelitu. Poté budete vědět, co je příčinou poruchy, a co nejdříve obdržíte ukládací aktualizaci. Váš telefon je připojen k ovladači Oyster V prostřednictvím aplikace. Pokud dojde k jakékoli technické závadě, lze ji ve většině případů diagnostikovat pomocí aplikace Oyster. Tyto údaje pak mohou být předány zákaznickému servisu.

základní varianta, zejména pro zákazníky, kteří potřebují pouze satelitní systém a již mají vlastní přijímač nebo televizor s integrovaným přijímačem.

 

 • Technologie jednoho kabelu
 • Stav APP
 • automatické aktualizace přes APP
 • GPS, 3D kompas, senzor náklonu pro plně automatické vyrovnání a vyhledání satelitu
 • 85 cm anténní zrcadlo pro čistý dosah
 • Automatické zatažení při nastartování vozidla
 • Automatická změna satelitu
 • Vysoce kvalitní zpracování odolných materiálů
 • Výrobce s certifikací QM podle ISO 9001
 • 3letá záruka výrobce a spolehlivý servis
 • Znak schválení typu

 

Provoz APP Včetně
provozu lze Oyster V nyní pohodlně ovládat také prostřednictvím aplikace ten haaft, pomocí které lze také snadno nainstalovat aktualizace a váš systém je tak vždy aktuální s nejnovějším softwarem.
Vhodné pro Android a iOS.

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: