Opravy a výměny

OPRAVÍME VÁŠ OBYTNÝ VŮZ I KARAVAN VČETNĚ VYBAVENÍ. 

Trápí vás závada na karavanu? Nefunguje vám lednička? Některé opravy je lepší přenechat odborníkům, kteří zajistí dokonalý výsledek. V našem Servisním centru v Praze 9 pracují zkušení atestovaní odborníci. Provádí drobné opravy na exteriéru karavanů i obytných vozů a kompletní opravy interiéru od podlah až po stropy. 

Co všechno umíme

Nabízíme toho spoustu. Mezi nejčastější práce, které provádíme, patří:

  • výměna rozbitého okna
  • výměna přetížené nápravy u karavanu
  • oprava nefunkční lednice
  • oprava nefunkčního topení
  • oprava elektroinstalace
  • oprava solárního systému
  • oprava karoserie

Bezva, to potřebuju. Jak na to?

1. Napište nám na info@karavanista.czzavolejte 725902911 nebo využijte poptávkový formulář. Popište nám, co vás trápí. Zkuste být co nejkonkrétnější. Napište nám značku, model případně i rok výroby toho, co byste potřebovali opravit. Na všechny poptávky vždycky odpovíme. Ozveme se vám co nejdříve, abychom společně doladili detaily.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

2. Domluvíme se na postupu a připravíme cenovou nabídku včetně přibližného časového harmonogramu. 

3. Pustíme se do práce. Co nemáme skladem pro vás objednáme. Většinou požadujeme platbu předem, protože se jedná o specifické produkty. Jakmile nám zboží dorazí, domluvíme si nejbližší možný termín, kdy nám své vozidlo přivezete a my na něm začneme pracovat hezky krok za krokem tak, aby nám na sebe všechno hezky navazovalo.

Finální cena pro vás nebude nepříjemným překvapením.

Může se stát, že během oprav narazíme na nepředvídatelnou komplikaci, se kterou jsme v cenové nabídce nepočítali. Práce zastavíme a nejprve vás o všem budeme informovat. Závady nafotíme a domluvíme se s vámi na dalším postupu. Dozvíte se, kolik vás tyto vícepráce budou zhruba stát. Nic neděláme za vašimi zády. 

 A proč spolupracovat s námi? No protože… 

... jsme vyhlášení puntičkáři. 

Všechny práce, které provádíme, děláme s maximální precizností a zásadně dodržujeme předepsané postupy a technologické pauzy.

... máme spoustu zkušeností a dobře vám poradíme. 

O každé montáži a opravě se se zákazníky bavíme, abychom zjistili, co doopravdy na svých cestách budou potřebovat.

... nestavíme vzdušné zámky. 

Víme, jak to funguje a zakládáme si na tom, že naše montáže jsou plně funkční a přinesou vám vše, co očekáváte a na čem jsme se domluvili.  Žádné prázdné sliby. Děláme vše pro to, abych na závěr byli všichni spokojeni.

... hrajeme fér. 

Nemontujeme vybavení pro vybavení, ale vždy doporučujeme jen to, o čem jsme 100% přesvědčení, že má smysl.