Chystáte se na veletrh karavanů v Düsseldorfu? Sepsali jsme pro vás pár tipů, které by se vám mohly hodit

Blíží se největší karavaningový svátek Caravan Salon Düsseldorf a my už se nemůžeme dočkat. Jako každý rok se chystáme navštívili tento největší evropský veletrh s karavany a karavaningovým vybavením. Pokud se letos chystáte do Düsseldorfu i vy, možná se vám bude hodit tento článek, kde jsme sepsali užitečné informace, které byste měli před návštěvu veletrhu vědět. 

Pokud vám karavaningové veletrhy v Praze nebo Brně nestačí a nevadí vám udělat si výlet do Německa, vydejte se koncem srpna nebo začátkem září na Caravan Salon v Düsseldorfu. Budete nadšeni. Najdete zde snad všechny značky a modely obytných aut a karavanů, které se dají v Evropě sehnat. Do většiny exponátů můžete vstoupit, nahlédnout do skříněk, úložných prostor,  lednic, posedět si, prohlédnout si vybavení, různé druhy potahů apod. Zjistíte zde vše, co potřebujete před koupí vědět. Součástí výstavy jsou i haly plné karavaningového vybavení a možná zde objevíte i něco, co jste v Čechách ještě neviděli. 

Datum konání: 27. 8. - 4. 9. 2022 od 10 do 18 hodin 

+ předpremiérový den 26. 8. (pro pozvané zákazníky, tisk a odborníky)

Na co se můžete těšit?

  • Více než 700 vystavovatelů v 16 halách,
  • nejnovější trendy v mobilním cestování,
  • všechny kategorie od obytných vozů přes přívěsy až po luxusní malovýrobu,
  • nejnovější karavaningové doplňky, vybavení, inovativní technologie.
  • V roce 2021: počet návštěvníků: 185.599, počet vystavovatelů: 653, výstavní plocha: 105.239 m².

 

Vstupenky pouze online!

Vstupenky na veletrh je možné koupit pouze online. Pro nákup vstupenek se musíte nejprve zaregistrovat a pak registraci potvrdit v emailu, který by vám měl obratem dorazit.

TIP: Pokud vám systém hlásí, že jsou vstupenky vyprodané, nenechte se odradit. Nám se po opakovaných pokusech podařilo vstupenky na požadovaný den koupit. Je pravda, že to bylo v době covidu, kdy byly počty vstupenek omezené, ale stejně, nevzdávejte to, třeba uspějete jako my.

Denní

PO - PÁ

Víkendová

SO a NE

Odpolední

PO - PÁ, 14 - 18 hodin

Dospělí

 

16,00 €

18,00 €

10,00 €

 

Zlevněná

(žáci, studenti, praktikanti, členové ADAC, ARCD, CARAVAN SALON)

13,00 €

15,00 €

10,00 €

 

Děti

(od 6 do 12 let)

 

6,00 €

 

8,00 €

6,00 €

 

K etiketu WI-FI zdarma

Všechny eVstupenky obsahují bezplatný WiFi kód pro den vaší návštěvy veletrhu (2 Mbit/s, objem dat 1 GB). Můžete si koupit i Premium wifi voucher s neomezenými daty (10 Mbit/s),  který platí pro určitý časový úsek: 

60 minut - 6 Eur

1 den - 35 Eur

3 dny - 79 Eur

Příjezd

Na tomto odkazu najdete všechny potřebné informace a způsoby, jak se na výstaviště dá dopravit. My jsme cestovali letecky a autem. 

Pro příjezd autem: Souřadnice: 51.269011, 6.727094 + mapa

TIP: Pokud jedete na výstaviště autem, nezapomeňte si koupit parkovací lístek. Parkování osobního auta stojí od 10 Eur/den, dodávky od 15 Eur/den. 

Na parkovišti u výstaviště vznikne největší evropský Stellplatz s více než 3500 místy. Po objednání vstupenky obdržíte odkaz na rezervaci parkovacího místa. Přehled zobrazuje aktuální obsazenost dostupných míst.