Celosezónní pevný předstan Villa

Kód: 27944
267 000 Kč
Na objednání
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Pevný předstan Isabella Villa je jedinečný a hodí se pro všechny, kteří mají stálé kempovací místo a nechtějí každý rok svůj předstan stavět a sundávat. Předstan Isabella Villa je navržen tak, aby mohl celoročně zůstat stát venku a nabízí skvělou stabilitu i v drsném počasí. Je vyrobený s odolných a robustních materiálů a má velmi vysokou pevnost a nosnost

Villa slouží i jako samostatně stojící stan, takže stojí, i když s karavanem odjíždíte. Můžete se tak rok co rok vracet a Villa na vás bude čekat. Po příjezdu stačí karavan připevnit a začít letní či zimní dovolenou, aniž byste museli předstan znovu sestavovat.

Navrhněte si vlastní Villu snů...

Díky modulární konstrukci lze Villu navrhnout podle vašich potřeb. Jako základ je k dispozici pět velikostí a lze je částečně rozšířit o venkovní terasu, a to i oboustranně. Výbavu a přední prvky lze sestavit jednotlivě. Žádná Villa není jako druhá.

Vilu je možné rozšířit až o 34 m2. Chcete-li vytvořit více prostoru ve Ville, můžete si zakoupit tunel, který vám poskytne extra hloubku 70 cm. Proč nevyužít tuto extra hloubku pro kuchyň nebo vytvoření televizní místnosti? Pokud si chcete užívat teplé letní večery déle, můžete si do Villy pořídit krytou verandu na pravou nebo levou stranu.

Co si můžete vybrat?
1) Vyberte si velikost vaší Villy.
2) Vyberte požadované přední panely.
3) Vyberte si, jak je chcete kombinovat.
4) Rozhodněte se, zda se chcete rozšířit o tunel a krytou verandu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ INFORMACE

 • Hloubka: 300 cm x délka: 550 cm, 650 cm, 750 cm, 850 cm, nebo 950 cm x výška u karavanu cca 240 cm
 • Materiály: konstrukce 40x40 hliníkové profily, střecha: PVC 520 g/m2, stěny: Isacryl 295 g/m2
 • Upevnění ke karavanu: Polstrovaný polštář a spojovací díl
 • Ostatní: Větrání na obou stranách. 

Standardně dodáváno:

 • Záclony: kostkový krém,
 • Villa je dodávána se spojovacím kusem mezi karavanem a předstanem, dvěma polštáři, zástěnou a standardním krytem podběhu kola.
 • Obsahuje také dvě části zadní stěny o délce 74 cm.

Volitelné doplňky (příplatky):

 • Zavírací panel zadní stěny,
 • vnitřní střecha,
 • sada zimního jištění (příčník a opěrné tyče),
 • okap,
 • F-modul: uzavíratelný přední panel s moskytiérou,
 • dveře Villy,
 • tunel Villy.

Veranda

 • Krytá veranda může být postavena na levé nebo pravé straně.
 • Veranda má rozměry 2 x 3 m.

Tunel

 • Pokud chcete zvětšit hloubku mezi sekcemi zadní stěny z 3 m na 3,70 m, můžete nainstalovat spojovací tunel.

Důležité! Villu je nutné postavit na pevnou podlahu s přesnými rozměry: 300 x 550 cm, 300 x 650 cm, 300 x 750 cm, 300 x 850 cm, 300 x 950 cm. Vzdálenost od horní části podlahy ke kolejnici na karavanu musí být 235-240 cm pro optimální připojení k vozidlu. 

Montáž předstanu Isabella Villa

Pevný celoroční předstan Villa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Isabella je dlouholetým výrobcem kvalitních přístřešků a předstanů pro obytná auta, karavany a dodávky. Společnost se specializuje na produkci vysoce kvalitních a odolných předstanů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Co však mnoho lidí neví je, že Isabella nabízí také širokou škálu vybavení a náhradních dílů pro své předstany.

Zákazníci, kteří již mají předstany Isabella, mohou mít obavy z toho, že pokud se některá část jejich představy rozbije nebo se opotřebí, budou muset nahradit celý předstan.

Koberce a podlážky jsou důležitými prvky při kempování, protože chrání před nepříjemnou zemí, vlhkostí a chladem. Isabella nabízí širokou škálu koberců a podlážek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné proti opotřebení. Tyto produkty jsou k dispozici v různých velikostech a designech, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro váš stan a pro vaše potřeby.

Dalším důležitým prvkem pro kempování a turistiku jsou přístavy, které chrání před sluncem, větrem a deštěm. Isabella nabízí různé druhy přístavů, které jsou vhodné pro různé typy stanů a pro různé podmínky počasí. Tyto přístavy

 

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.