Nafukovací předstan k dodávkám Air X-Tension

Kód: 183002401
Nafukovací konstrukce
Značka: Isabella
44 000 Kč
Na objednání

Samostatně stojící nafukovací předstan Isabella Air X-Tension vám nabízí maximální svobodu na dovolené, ať už ji trávíte nadivoko nebo v kempu. Vzduchový rám umožňuje rychlou a snadnou montáž i demontáž předstanu. Během okamžiku budete připraveni na další cestu.

V obytné dodávce bývá docela těsno. S praktickým nafukovacím předstanem Isabella Air X-Tension se váš obytný prostor rozšíří celkem o 8,25 m2 a získáte prostornou obývací část. Dvě boční stěny se dají snadno odepnout pomocí zipů a přeměnit tak tento stan na přístřešek. Uzavřená strana je vybavena oknem s moskytiérou. To zajišťuje dobré větrání a příjemné vnitřní klima.

Vzduchový rám je ve tvaru X a má příčné výztuhy ve střeše od rohu k rohu pro vysokou stabilitu. Nafukuje se přiloženou vzduchovou pumpou Isabella Air. Celý stan lze postavit pumpováním pouze v jednom místě nafouknutí. Pro rychlejší demontáž je výhodné použít oba vzduchové ventily. 

X-Tension je připojen k dodávce pomocí tunelu speciálně upraveného pro každý model vozidla. Tento tunel specifický pro vozidlo zajišťuje, že vzduchový stan perfektně pasuje na 99 % vaší dodávky a dobře těsní. Hodí se pro různé typy dodávek od VW California po Ducato/Boxer/Jumper. Kompatibilitu s vaší dodávkou zajistí speciální tunel. Cena tunelu 4 450 Kč.

Vzduchový předstan Air X-Tension slouží i jako samostatně stojící stan, zatímco vy budete prozkoumávat okolí se svou dodávkou. 

  1. Jednoduše odepněte spojovací tunýlek (trvá to jen 1-2 minuty).
  2. Zapněte zadní část stanu. 
  3. A hurá na výlet!

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rozměry:
    • Hloubka: 250 cm + 28 cm spojovací tunel
  • Velmi dobré spojení s vozidlem díky tunelu specifickému pro konkrétní vozidlo.
  • Skládací/odnímatelné díly: 3 (přední, levá strana, zadní panel)
  • Integrované roletky.
  • Okno s moskytiérou pro větrání v pravém uzavřeném prvku

Nafukovací předstan Isabella Air X-Tension pro dodávky

Nafukovací předstan Isabella Air X-Tension pro dodávky

Nafukovací předstan Isabella Air X-Tension pro dodávky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Isabella je dlouholetým výrobcem kvalitních přístřešků a předstanů pro obytná auta, karavany a dodávky. Společnost se specializuje na produkci vysoce kvalitních a odolných předstanů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Co však mnoho lidí neví je, že Isabella nabízí také širokou škálu vybavení a náhradních dílů pro své předstany.

Zákazníci, kteří již mají předstany Isabella, mohou mít obavy z toho, že pokud se některá část jejich představy rozbije nebo se opotřebí, budou muset nahradit celý předstan.

Koberce a podlážky jsou důležitými prvky při kempování, protože chrání před nepříjemnou zemí, vlhkostí a chladem. Isabella nabízí širokou škálu koberců a podlážek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné proti opotřebení. Tyto produkty jsou k dispozici v různých velikostech a designech, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro váš stan a pro vaše potřeby.

Dalším důležitým prvkem pro kempování a turistiku jsou přístavy, které chrání před sluncem, větrem a deštěm. Isabella nabízí různé druhy přístavů, které jsou vhodné pro různé typy stanů a pro různé podmínky počasí. Tyto přístavy

 

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.