Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Čisticí přípravek IsaClean All-Year

Kód: 900060431
Značka: Isabella
485 Kč
Skladem (>5 ks)

Přípravek IsaClean je vhodný na pečlivé vyčištění běžné znečištění. Lze jej použít pro všechny stanové tkaniny používané Isabellou, s potahem nebo bez něj.

Aplikace: Nejprve odstraňte hrubé nečistoty a materiál opláchněte vodou. Poté naneste IsaClean All-Year a materiál očistěte měkkým kartáčkem. Nakonec opláchněte čistou vodou. Pokud je materiál silně znečištěn, toto ošetření opakujte. IsaClean All-Year je připraven k okamžitému použití a neměl by se ředit.

Následná péče: IsaClean All-Year má impregnační účinek. V některých případech však může být nutná opětovná impregnace. K tomu doporučujeme impregnaci Isabella AquaTex.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah: 1 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.