Předstan Ambassador

Kód: 105311509
Značka: Isabella
88 760 Kč
Na objednání

 

CENA NEJMENŠÍ VARIANTY STANU

Náš předstan pro karavany „Ambassador Dawn“, inspirovaný hrou barev v přírodě za soumraku, je novou interpretací již léta nejoblíbenějšího předstanu Isabella na německy mluvícím trhu. Ambassador se vyznačuje lehkou konstrukcí, mnoha promyšlenými detaily, optimálním střihem a robustním designem.

Přední a boční stěny jsou vyrobeny z naší tradiční tkaniny „Isacryl“. Tato látka je lehká, robustní, ale především prodyšná, což spolu s textilní spodní stranou ve stříšce (potaženou z vnější strany) zajišťuje příjemné vnitřní klima.

Technika barvení "spinneret" zajišťuje optimální stálost barev po dlouhou dobu. Všechny stěny jsou zcela odnímatelné nebo je lze sklopit a vytvořit tak verandu. 

Tip: Pro karavany s půlkruhovým potrubím podběhu a/nebo sníženými vstupními dveřmi doporučujeme kryt podběhu kola nebo speciální větrný deflektor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Hloubka: 2,5m
  • Skládací/odnímatelné díly: Všechny přední a boční díly
  • Rychlá, nekomplikovaná konstrukce, prodyšná tkanina
  • Moskytiéra na obou stranách

Doplňkové parametry

Kategorie: Předstany pro karavany
Hmotnost: 65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.