Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Impregnační sprej AquaTex

Kód: 900060062
Značka: Isabella
400 Kč 400 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)

AquaTex je vhodný pro impregnaci nejen předstanů Isabella. Používá se při pravidelné údržbě proti zatčení (1x za 2-3 roky podle toho, jak často svůj předstan používáte), nebo v případě netěsnosti,  Před použitím je důležité, aby byla látka předstanu dokonale čistá a suchá. K tomu vám poslouží čisticí prostředek IsaClean All-YearImpregnace se provádí na vnější nebo vnitřní straně stanu. Impregnační prostředek AquaTex pronikne do případných netěsností látky a působí i zvenčí.

Impregnaci AquaTex využijete nejen při ošetření předstanu proti zatčení, ale i v případě, že vám například nejde zatáhnout stan do kolejnice. Nastříkejte AquaTex po celé délce kedrové lišty a kedr v ní bude snadněji klouzat. Impregnační sprej AquaTex je vhodný také pro ošetření zipů, odstraňování olejových skvrn apod. Můžete jej použít i jako impregnaci na boty.

AquaTex je vyroben na bázi silikonu tvrdnoucího na vzduchuNanášejte ho rovnoměrně pouze na čisté a suché povrchy pomocí rozprašovače. Impregnované oblasti by se neměly skládat, dokud nejsou úplně suché. Tento produkt je zcela suchý během 1 1/2 hodiny při teplotě 20 °C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

✔ Varování:

  • Hořlavý.
  • Požití může způsobit poškození plic.
  • Udržujte mimo dosah dětí.
  • Nevylévejte do kanalizace.
  • Nádoby skladujte těsně uzavřené.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k předstanům
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.