Impregnační sprej AquaTex

Kód: 900060062
Značka: Isabella
400 Kč
Skladem (4 ks)

AquaTex je vhodný pro impregnaci předstanů Isabella jako pravidelná údržba a nebo v případě, že by předstan v některých místech vlivem opotřebení netěsnil. Je třeba dbát na to, aby byl stan před stříkáním důkladně vyčištěn a zcela suchý.Hydroizolace by měla být provedena na vnitřní straně stanu, protože vnitřek tkaniny neobsahuje tolik nečistot, které ztěžují přilnavost hydroizolace. Pokud dojde k netěsnostem látky, impregnace Aqua-Tex do ní pronikne a působí i zvenčí.

Impregnaci AquaTex využijete nejen při ošetření předstanu proti zatčení, ale i v případě, že vám nejde zatáhnout stan do kolejnice. Nastříkejte AquaTex po celé délce kedrové lišty a kedr v ní bude snadněji klouzat. Impregnační sprej AquaTex je vhodný také pro ošetření zipů, odstraňování olejových skvrn apod. Můžete jej použít i na boty.

AquaTex je vyroben na bázi silikonu tvrdnoucího na vzduchuNanášejte ho rovnoměrně pouze na čisté a suché povrchy pomocí rozprašovače. Impregnované oblasti by se neměly skládat, dokud nejsou úplně suché. Tento produkt je zcela suchý během 1 1/2 hodiny při 20 °C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

✔ Varování:

  • Hořlavý.
  • Požití může způsobit poškození plic.
  • Udržujte mimo dosah dětí.
  • Nevylévejte do kanalizace.
  • Nádoby skladujte těsně uzavřené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: