Zimní předstan Winter

Kód: 167202403
26 900 Kč
Na objednání
Můžeme doručit do:
21.6.2024

V zimě je předstan vystavován velkému zatížení: mrazu, sněhu, dešti a blátu, proto je Isabella Winter vyrobený z obzvláště odolné tkaniny potažené PVC. Navíc je vybavený okenními fóliemi, které odolají teplotám až do -38 °C. Ocelové tyče Zinox s rychlouzavíráním T-Rex vám zajistí super rychlou montáž i jednoduchou demontáž. Díky zakřiveným střešním tyčím a přidaným příčným tyčím je zajištěna lepší stabilita a vyšší nosnost střechy (aniž by se zamezilo pohodlnému otevírání vstupních dveří) a voda i sníh mohou z předstanu snadněji sklouznout. V obou bočních stěnách se dveře otevírají na zip zespoda i seshora (pro případ, že byl byl sníh přede dveřmi). 

Uvedená cena předstanu zahrnuje ocelové tyče Zinox s rychlospojkami T-Rex.

Pro maximální stabilitu předstanu si můžete dokoupit Winter Securing: Zimní balíček přídavných ocelových tyčí Zinox: 5 000 Kč

 • Nabízíme speciální verze zimních předstanů pro modely Büstner Averso Plus a Premio Plus a pro Eriba Nova do modelu 2019.
 • Pro karavany s půlkruhovým podběhem a/nebo sníženými vstupními dveřmi doporučujeme kryt podběhu kola.
 • Tip: Jak správně složit stan Isabella

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Rozměry:
  • šířka: 220 cm x hloubka: 180 cm x výška: pro vozidla s výškou připojení mezi 235-250 cm
  • kompletní délka kedru: 234 cm
  • hmotnost včetně tyčí Zinox / Prenox:  27,50 kg
  • hmotnost stanu: 14,7 kg
 • Speciální sklon střechy s příčnými tyčemi vydrží i vysoké zatížení.
 • Každý gumový popruh lze individuálně nastavit.
 • Stan je vybavený podložkami, přítlačnými tyčemi a spojovacími profily, aby dokonale dolehl a těsnil k vozidlu/karavanu.
 • Extrémně pružná a odolná okenní fólie.
 • Možnost ventilace na obou stranách.

Jak o předstany Isabella správně pečovat?

Předstany Isabella se velmi snadno udržují. Ve většině případů stačí kartáčování a čistá voda. Pro rozsáhlejší čištění použijte čistič Isabella IsaClean, který je přizpůsobený použitým materiálům. Pro impregnaci (nutná pouze v případě, že bylo něco intenzivně vymyto čisticím prostředkem) doporučujeme impregnační prostředek Isabella AquaTex.

Při skládání vždy dbejte na to, aby nebyly nikdy umístěny dvě okenní fólie na sobě. Závěsy nebo jiné textilie vždy umístěte mezi okenní fólie. Před uskladněním by měl být stan zcela suchý! Skladovací prostor by měl být suchý, ale ne příliš teplý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předstany pro obytné vozy
Hmotnost: 27.5 kg

Montáž předstanu Isabella Winter

Zimní předstan Isabella Winter

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Isabella je dlouholetým výrobcem kvalitních přístřešků a předstanů pro obytná auta, karavany a dodávky. Společnost se specializuje na produkci vysoce kvalitních a odolných předstanů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Co však mnoho lidí neví je, že Isabella nabízí také širokou škálu vybavení a náhradních dílů pro své předstany.

Zákazníci, kteří již mají předstany Isabella, mohou mít obavy z toho, že pokud se některá část jejich představy rozbije nebo se opotřebí, budou muset nahradit celý předstan.

Koberce a podlážky jsou důležitými prvky při kempování, protože chrání před nepříjemnou zemí, vlhkostí a chladem. Isabella nabízí širokou škálu koberců a podlážek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné proti opotřebení. Tyto produkty jsou k dispozici v různých velikostech a designech, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro váš stan a pro vaše potřeby.

Dalším důležitým prvkem pro kempování a turistiku jsou přístavy, které chrání před sluncem, větrem a deštěm. Isabella nabízí různé druhy přístavů, které jsou vhodné pro různé typy stanů a pro různé podmínky počasí. Tyto přístavy

 

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.