Předstan Eriba

Kód: 163005001
Karbonová konstrukce
Značka: Isabella
75 400 Kč
Na objednání
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Pokud vlastníte kultovní karavan jako Eriba Touring, Familia, Triton, nebo Troll, potřebujete také speciální předstan, a to kvůli jejich speciálnímu tvaru a výšce. Retro design předstanu Eriba Touring odráží design karavanů a vytváří jedinečný a harmonický celkový dojem. S předstanem Eriba Touring vytvoříte velký obytný prostor od jara do podzimu. Tady budete snídat, jíst, hrát si a vegetit.   

Cena zahrnuje karbonové tyče CarbonX.

Nová verze Eriba Touring 2022

Eriba Touring byl pro sezónu 2022 kompletně přepracován se zaměřením na lepší funkčnost, lehkou konstrukci a důležité detaily a nemá nic společného s předchozími modely. Zvláštní výzvou bylo utěsnění karavanu kvůli tvaru bočních stěn a průtoku vody. Díky přítlačné podložce integrované ve střeše se předstan těsně přiklopí k okraji střechy karavanu a voda je odváděna do strany. Po stranách jsou také spojovací trojúhelníky a těsnicí podložky, které se dobře přizpůsobí boční stěně. Předstan Eriba Touring je navržen tak, aby bylo možné dveře karavanu zcela otevřít a vy si tak užít dobrý pocit z prostoru. 

Značka Isabella je zárukou té nejvyšší kvality 

Přední a boční panely jsou vyrobeny z našeho roztoku barveného "isacrylu". Tato látka je lehká, robustní, ale především prodyšná, což spolu s textilní spodní stranou ve stříšce (potaženou z vnější strany) zajišťuje příjemné vnitřní klima. Technika barvení "spinneret" zajišťuje optimální stálost barev po dlouhou dobu. Všechny stěny jsou zcela odnímatelné nebo je lze sklopit a vytvořit tak verandu. Markýzu lze použít i jako střešní okno. Sami si určíte, jak jsou umístěny dveřní a okenní prvky markýzy (jednotlivé přední a boční díly lze křížově zaměňovat). Možná dáváte přednost velkému oknu s obrazem vpředu a dveřím na boku? Nebo preferujete rohový vchod na jedné straně (boční + přední) a klidnou obytnou část na straně druhé? Máte všechny možnosti...  

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rozměry:
    • Hloubka: 250 cm
  • V ceně jsou zahrnuté karbonové tyče CarbonX.
  • Optimálně přizpůsobené modelům Eriba Touring 
  • Všechny části lze sejmout a/nebo složit a vytvořit tak verandu.
  • Jeden model, vhodný pro všechny modely Eriba Touring od roku 2009: Eriba Touring Familia 310/320 (potřeba objednat adaptér Familia - 2950 Kč), Eriba Touring Triton 410/418/420/430 (potřeba objednat adaptér Triton - 2400 Kč) & Eriba Touring Troll 530/ 535/540/542/550 (není potřeba adaptér)

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální modely
Hmotnost: 34.45 kg

Eriba Touring

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Isabella je dlouholetým výrobcem kvalitních přístřešků a předstanů pro obytná auta, karavany a dodávky. Společnost se specializuje na produkci vysoce kvalitních a odolných předstanů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Co však mnoho lidí neví je, že Isabella nabízí také širokou škálu vybavení a náhradních dílů pro své předstany.

Zákazníci, kteří již mají předstany Isabella, mohou mít obavy z toho, že pokud se některá část jejich představy rozbije nebo se opotřebí, budou muset nahradit celý předstan.

Koberce a podlážky jsou důležitými prvky při kempování, protože chrání před nepříjemnou zemí, vlhkostí a chladem. Isabella nabízí širokou škálu koberců a podlážek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné proti opotřebení. Tyto produkty jsou k dispozici v různých velikostech a designech, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro váš stan a pro vaše potřeby.

Dalším důležitým prvkem pro kempování a turistiku jsou přístavy, které chrání před sluncem, větrem a deštěm. Isabella nabízí různé druhy přístavů, které jsou vhodné pro různé typy stanů a pro různé podmínky počasí. Tyto přístavy

 

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.