Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Předstan TAB

Kód: 176703209
Značka: Isabella
59 500 Kč
Na objednání

Speciální předstan Isabella pro karavany T@B 320 a 400Přední díl je vyrobený z prodyšného materiálu isacryl. Boční stěny a střecha jsou vyrobeny z lehkého potaženého polyesteruPřední část lze sklopit a vytvořit tak verandu nebo zcela odstranit. Velká moskytiéra v levé polovině umožňuje optimální ventilaciV pravé boční stěně je okénko proti komárům, které je uzavíratelné fólií. V levé boční stěně je okno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Hloubka: 225 cm
  • Skládací/odnímatelné části: přední část lze sklopit a vytvořit tak verandu
  • Předstany pro karavany T@B 320 a 400

Jak o předstany Isabella správně pečovat?

Předstany Isabella se velmi snadno udržují. Ve většině případů stačí kartáčování a čistá voda. Pro rozsáhlejší čištění použijte čistič Isabella IsaClean, který je přizpůsobený použitým materiálům. Pro impregnaci (nutná pouze v případě, že bylo něco intenzivně vymyto čisticím prostředkem) doporučujeme impregnační prostředek Isabella AquaTex.

Při skládání vždy dbejte na to, aby nebyly nikdy umístěny dvě okenní fólie na sobě. Závěsy nebo jiné textilie vždy umístěte mezi okenní fólie. Před uskladněním by měl být stan zcela suchý! Skladovací prostor by měl být suchý, ale ne příliš teplý.

Isabella TAB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.