Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Předstan Forum Etna

Kód: 128109501
Značka: Isabella
120 070 Kč
Na objednání

CENA NEJMENŠÍ VARIANTY STANU

Fórum zaujme velkým prostorem, který lze obzvlášť flexibilně měnit. Přední panely lze standardně použít v závislosti na požadavcích. Pokud použijete přední část zcela vpředu, vznikne velmi velký stan s celkovou hloubkou 350 cm. Alternativně lze také celé čelo posunout o jeden metr dozadu do vnitřní hloubky 250 cm, čímž vznikne krytá terasa o 100 cm. Pouze jedna polovina přední části se však dala posunout dozadu, aby vznikl poloboký přístřešek před předními dveřmi a jakýsi arkýř na druhé straně. Oba přední díly lze také zaměnit. Sami se můžete rozhodnout, zda mají být vstupní dveře na levé nebo pravé přední stěně stanu. S dalším předním dílem (doplňkem) můžete dokonce vytvořit malou "vstupní chodbu". Všechno je možné!

Přední a boční stěny jsou vyrobeny z naší tradiční tkaniny „Isacryl“. Tato látka je lehká, robustní, ale především prodyšná, což spolu s textilní spodní stranou ve stříšce (potaženou z vnější strany) zajišťuje příjemné vnitřní klima. Technika barvení "spinneret" zajišťuje optimální stálost barev po dlouhou dobu. Všechny stěny jsou zcela odnímatelné nebo je lze sklopit a vytvořit tak verandu. Standardní ocelový závěs MegaFrame zajišťuje stabilitu.           

Tip: Pro karavany s půlkruhovým potrubím podběhu a/nebo sníženými vstupními dveřmi doporučujeme kryt podběhu kola nebo speciální větrný deflektor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Hloubka: 3,5m
  • Skládací/odnímatelné díly: Všechny přední a boční díly.
  • Pohyblivé přední stěny umožňují flexibilně přizpůsobit interiér i exteriér vašim potřebám. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.