Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Úložný stan Mega Space

Kód: 404200011
Značka: Isabella
24 250 Kč
Na objednání

Stan Isabella Mega Space nabízí dostatek místa pro uložení vybavení. Má pevnou konstrukci ze stabilních tyčí Zinox Mega. Je to ideální stan pro každého, kdo potřebuje při kempování obzvlášť vysokou stabilitu a spoustu úložného prostoru. Isabella Mega Space má v nejvyšším bodě výšku 2,20 metru. Stejně jako u jiných předstanů se dveře otevírají zipem, což umožňuje rychlý a snadný přístup. Stan Isabella Mega Space je vybaven stálou ventilací v zadní části stanu pro vytvoření příjemného klimatu v místnosti a pro zajištění stálého větrání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Rozměry: šíře 180 cm x hloubka 220 cm x výška 170/220 cm
 • Váha včetně tyčí: 27,84 kg
 • Váha stanu: 11,14
 • Barva: šedá
 • Materiály: 
  • stabilní ocelové tyče Zinox MegaFrame
  • střecha: PVC 520 g/m2
  • sokl: PVC 380 g/m2
  • stěny: PVC 380 g/m2 - potažená tkanina, velmi snadno se čistí, velmi odolná

Jak o předstany Isabella správně pečovat?

Předstany Isabella se velmi snadno udržují. Ve většině případů stačí kartáčování a čistá voda. Pro rozsáhlejší čištění použijte čistič Isabella IsaClean, který je přizpůsobený použitým materiálům. Pro impregnaci (nutná pouze v případě, že bylo něco intenzivně vymyto čisticím prostředkem) doporučujeme impregnační prostředek Isabella AquaTex.

Při skládání vždy dbejte na to, aby nebyly nikdy umístěny dvě okenní fólie na sobě. Závěsy nebo jiné textilie vždy umístěte mezi okenní fólie. Před uskladněním by měl být stan zcela suchý! Skladovací prostor by měl být suchý, ale ne příliš teplý.

Isabella Mega Space

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.