Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Úložný stan Space

Kód: 404000011
Značka: Isabella
13 450 Kč
Na objednání

Potřebujete více úložného prostoru? Shovejte si kola, gril, zahradní nábytek a mnoho dalšího v prostorném a volně stojícím stanu Isabella SpaceProstor Isabella nabízí výšku stání 2 metry a velký vchod, který vám umožní vše rychle zaklidit nebo naopak vyndat ven. Isabella Space je vybaven trvalou ventilací v zadní části stanu pro vytvoření příjemného vnitřního klimatu a pro zajištění stálého větrání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Rozměry: šíře 150 cm x hloubka 220 cm x výška 170/200 cm
 • Čistá váha: 20,3 kg
 • Barva: šedá
 • Materiály: 
  • ocelové tyče Prenox
  • střecha: PVC 520 g/m2
  • sokl: PVC 350 g/m2
  • stěny: PVC 380 g/m2 - potažená tkanina, velmi snadno se čistí, velmi odolná

Jak o předstany Isabella správně pečovat?

Předstany Isabella se velmi snadno udržují. Ve většině případů stačí kartáčování a čistá voda. Pro rozsáhlejší čištění použijte čistič Isabella IsaClean, který je přizpůsobený použitým materiálům. Pro impregnaci (nutná pouze v případě, že bylo něco intenzivně vymyto čisticím prostředkem) doporučujeme impregnační prostředek Isabella AquaTex.

Při skládání vždy dbejte na to, aby nebyly nikdy umístěny dvě okenní fólie na sobě. Závěsy nebo jiné textilie vždy umístěte mezi okenní fólie. Před uskladněním by měl být stan zcela suchý! Skladovací prostor by měl být suchý, ale ne příliš teplý.

 

Isabella Space

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.