Nosič GiroVan na elektrokola pro dodávky Fiat Ducato

Kód: 9943414 9943415 Zvolte variantu
Novinka
Značka: Linnepe
55 875 Kč 58 465 Kč od 55 875 Kč
Na objednání Na objednání Zvolte variantu
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nosič Linnepe GiroVan má nosnost 80 kg a je řešením pro přepravu několika jízdních kol nebo 2 těžkých elektrokol, které běžný nosič nezvládne. GiroVan se montuje přímo na podvozek, k montáži tedy není potřeba tažné zařízení (je však možná kombinace s tažným zařízením s odnímatelnou kulovou hlavou). Díky výklopnému systému jsou zadní dveře neustále přístupné a bez problému se dostanete do úložného prostoru.

Jednoduše naložit a jednoduše otočit...

Nakládání kol nebo elektrokol na nosič GiroVan velmi snadné, protože je stačí zvednout do výšky kolen. Nosič odjistíte jednou rukou a poté jej naložený nebo vyložený jednoduše vytočíte do strany pomocí pevného kloubu. To vám umožní volný přístup k oběma zadním dveřím.

Jednoduše složit...

GiroVan lze snadno dodatečně namontovat na dodávky Fiat Ducato X250/ X290 a vozidla stejné konstrukce (europodvozek). Pokud není nosič elektrokola naložený, lze jej bez nářadí složit . Díky tomu je vozidlo asi o 40 centimetrů kratší. To oceníte nejen na stellplatze nebo na trajektech, ale i při řízení. Pokud GiroVan na dodávce nepotřebujete, odmontujete ho v několika jednoduchých krocích také bez použití nářadí.

 • Rozměry: hloubka 38/63 cm x šířka 175 cm x výška 105 cm,
 • nosnost: 80 kg,
 • hmotnost: 47/53*,
 • přeprava 2 elektrokol/kol,
 • pro dodávky Fiat Ducato X250/ X290 a vozidla stejné konstrukce (europodvozek),
 • montáž na podvozek - bez nutnosti tažného zařízení,
 • možná kombinace s tažným zařízením s odnímatelnou kulovou hlavou,
 • dostupnost obou zadních dveří i s naloženým nosičem,
 • po složení nosič cca o 40 cm kratší,
 • demontáž bez nářadí.

*hmotnost bez držáků specifických pro konkrétní vozidlo

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Nosič elektrokol GiroVan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinný podnik Linnepe vyrábí ocelové a hliníkové příslušenství pro obytné vozy a karavany již od roku 1969. Mnozí však nevědí, že Linnepe dodává výrobky pro užitné vozy (optimalizace podvozku a tažná zařízení) a civilní ochranu (například stabilizační systémy pro hasiče). Zakládají si na nekompromisní kvalitě, proto jsou všechny produkty vyráběné v Německu. 

HISTORIE

 • V dubnu 1969 založil Kurt Linnepe Kurt Linnepe Production and Sales GmbH v Gevelsbergu v Severním Porýní-Vestfálsku. Program tehdy obsahoval pouze podpěrné systémy pro karavany a pro prodejní a předváděcí vozy. Podpěrné systémy se dále vyvíjely, dokud rychlospojka, nyní známá jako QuickLock, nezpůsobila na počátku 70. let revoluci na trhu s podpěrami vozidel. Koncem 90. let se podpěra pro vozidla QuickLift stala nejpoužívanější na evropském trhu obytných vozů.

 • Jednoho dne se setkali Kurt Linnepe a Erwin Hymer. Oba si rychle všimli, že se skvěle doplňují, protože Hymer nutně potřeboval pro svá první sériová vozidla komponenty jako ochrana proti pojetí, tažné zařízení a další příslušenství.

Kurt Linnepe se stal vývojářem příslušenství pro obytné vozy

 • Kurt Linnepe, pobídnutý počátečními úspěchy s Bürstnerem a Hymerem a boomem v automobilovém průmyslu na začátku 80. let, pokračoval ve vývoji dalších systémů speciálně pro obytná auta s cílem výrazně zlepšit jejich jízdní vlastnosti a zvýšit bezpečnost jízdy.
 • V 80. letech minulého století například se svým týmem vyvinul první vzduchové pružiny pro Fiat Ducato, navrženou jako přídavné vzduchové měchy. Ve spolupráci se systémy vzduchového odpružení ContiTech bylo vyvinuto vzduchové odpružení speciálně pro obytné vozy na jiném podvozku.
 • Linnepe ve spolupráci s ContiTech Luftfedersysteme vyvinuli vzduchové odpružení speciálně pro obytné vozy na různých podvozcích. Tyto pružinové měchy s logem Linnepe vyrábí firma ContiTech dodnes – v neustále revidované podobě, ale vždy výhradně pro značku Linnepe.
 • Legendární byl také první podvozek s centrální trubkou pro obytné vozy, který Linnepe představil v roce 1982: s důmyslnou koncepcí zadní nápravy se vzduchovým odpružením, spoustou úložného prostoru na obou stranách v oblasti podlahy a pozoruhodným vyvážením hmotnosti.
 • Když byl v roce 1999 na Caravan Salonu představen první anestetický plynový varovný přístroj „SopoAlarm“, v Linnepe se rychle etablovala další oblast podnikání. Dnešní TriGasAlarm je takříkajíc vnukem SopoAlarm a je pravděpodobně jedním z lídrů trhu v oblasti plynových alarmů v Evropě.

Kvalita má své jméno - Linnepe

Dnes Linnepe nabízí řadu produktů od tažných zařízení, nosičů, přídavných vzduchových odpružení, plynové alarmy po  manuální a hydraulické podpěry vozidel.

Z vysokých standardů společnosti těží karavanisti i složky civilní ochrany

Společnost Linnepe je certifikována podle přísné normy DIN EN ISO 9001:2015. Tato certifikace není provedena pouze jednou a následně je vydán certifikát, ale provoz je každoročně kontrolován a dokumentován nezávislým orgánem.