Nosiče kol a motocyklů

"Výběru vhodného nosiče věnujeme velkou pozornost. Nejprve zjištujuJá se vždycky zákazníků ptám, jaká kola mají a kolik jich budou na nosiči chtít převážet. Ptám se proto, abych mohl správně nosič vybrat, nejen kvůli počtu kol, ale i třeba proto, že pro elektrokola jsou nosiče jiné. Nejčastěji chce zákazník nosič na 4 kola. U karavanu se to dá vyřešit jednoduše tak, že se pořídí nosiče dva, jeden dopředu a druhy na zadní stěnu karavanu. Kola se na nosiče krásně vejdou, nedřou se o sebe a karavan je krásně vyvážený. U obytných vozu se musí všechna kola vejít na jeden držák na zadní stěnu. Pokud na držák chcete nandat 4 kola obrňte se trpělivostí, je to opravdu skládačka. Já osobně si to vždy nakonec vyfotím, abych si to nemusel pamatovat pro příště. Montáž držáků je potřeba důkladně rozměřit a vždy zjistit kde vedou ve stěně dřevěné latě, do kterých se držák šroubuje. U karavanu se přední držáky montují na oj, i tady je potřeba vše rozměřit aby pak kola nepřekážela při otevírání schránky na plynové lahve a při couvání. Musíte mít vždy na paměti, že když je na oji držák, karavan se nemůže při couvání tolik vytočit do strany, nebo držák narazí do nárazníku u auta."

Nosič motocyklů se dají namontovat pouze na obytná auta nebo dodávky. 

Na kolik vás nosič kol vyjde?

U nosičů kol záleží na jejich typu. 

Kdo vám bude montáž provádět?

Montáže a opravy provádím osobně nebo společně s mými kolegy. Preciznost je u nás vždycky na prvním místě - z naší práce budete nadšení. Při předání se na mě můžete těšit stejně jako se budu těšit já na vás!

S čím vším vám umíme pomoct nebo poradit? 

V našem 🛠️SERVISNÍM CENTRU v Praze 9 Horních Počernicích vám kromě montáže vzduchových měchů nabízíme servisní služby pro obytná auta, karavany a dodávky. Kontaktujte nás na 📲 420 725 902 911 / 📩 info@karavanista.cz.