Nosiče kol a motocyklů

NOSIČE PRO KARAVANY

"U karavanu se držáky montují  buď na oj, nebo na zadní stěnu. Je potřeba jejich montáž dobře rozměřit, aby pak kola nepřekážela například při otevírání schránky na plynové lahve nebo při couvání."

NOSIČE PRO OBYTNÉ VOZY

"Nosiče kol na obytné vozy se přidělávají na zadní stěnu, na podvozek  nebo držáky do garáže. Při výběru ideálního nosiče hraje roli, kolik a jaká kola případně motocykl chcete převážet."

NOSIČE PRO DODÁVKY

"U dodávek se nosiče kol montují přímo na podvozek. Můžete si vybrat z různých modelů, které se od sebe liší výklopným systémem a rozměry a nosností."

Leoš Churáček / majitel 

Pomůžeme vám vybrat ten správný nosič

Nejprve společně s vámi vydefinujeme co a jak budete chtít na nosiči převážet a navrhneme vám, jaký nosič je pro váš vůz/karavan ideální. 

Na kolik vás nosič kol vyjde?

  • Ceny nosičů kol najdete na našem e-shopu v kategorii Nosiče kol a motocyklů.
  • Cena montáží se odvíjí od druhu nosiče.
    • Montáž nosiče kol na oj karavanu stojí od 3630 Kč.
    • Montáž nosiče kol na zadní stěnu karavanu stojí od 6050 Kč.
    • Montáž nosiče kol na zadní stěnu obytného auta stojí od 6050 Kč.
    • Montáž nosiče kol na podvozek obytného auta stojí od 8470 Kč.

Kdo vám bude montáž provádět?

Montáže a opravy provádím osobně nebo společně s mými kolegy. Preciznost je u nás vždycky na prvním místě - z naší práce budete nadšení. Při předání se na mě můžete těšit stejně jako se budu těšit já na vás!

S čím vším vám umíme pomoct nebo poradit? 

V našem 🛠️SERVISNÍM CENTRU v Praze 9 Horních Počernicích vám kromě montáže nosičů kol nabízíme servisní služby pro obytná auta, karavany a dodávky. Kontaktujte nás na 📲 420 725 902 911 / 📩 info@karavanista.cz.