Výkonný fén IXOO na 12 V

Upravené vlasy vždy a všude i bez připojení na 220 V? Vysoušeč vlasů Ixoo funguje na 12 V díky revoluční technologii, která využívá teplý vzduch z topení. Tento spotřebič je ideální parťák do karavanu nebo obytného auta, ať už cestujete v létě, nebo v zimě. Ixoo má velmi malý odběr, a tak se opravdu nemusíte bát, že si vybijete baterii.

Jak fungují Ixoo fény na 12 V?

Fén Ixoo využívá teplý vzduch z topení obytného vozu nebo karavanu, proto pracuje účinně i s pouhým 12V odběrem. Je kompatibilní s topnými systémy Truma a Webasto a můžete si jej nainstalovat kamkoli do vašeho vozidla. IXOO spotřebovává velmi málo elektřiny, proto se nemusíte bát, že by vám po dlouhodobějším používání vybil baterii obytného auta, nebo karavanu.

SNADNÁ INSTALACE rychle a bez stresu

  • NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE - pro dlouhodobé používání bez vybití baterií.
  • ELEGANTNÍ DESIGN - malý, ale funkční design, ideální do malého prostoru.

JAK SE POUŽÍVÁ FÉN NA VLASY IXOO?

  • Použití se systém Truma: Jednoduše otevřete průduch vzduchu a dejte vnitřní žebro svisle, vložte Ixoo a zatlačte, dokud nezapadne na místo a připojte k 12V výstupu.
  • Použití systému založeného na Webasto: Vyjměte vnější část průduchu vzduchu a vložte Ixoo, zatlačte dolů, dokud nebude na místě, a připojte k 12V výstupu.

Vysoušeč vlasů Ixoo se dá na průduchy nasadit a opětovně sundat podle potřeby, nebo si jej můžete namontovat trvale.

NAPROSTÁ SVOBODA

Zimní použití

Zapněte Ixoo, připojte ho na topení a nastavte termostat na požadovanou teplotu. Pokud potřebujete větší výkon nebo vyšší teplotu vzduchu, zavřete si zbylé výdechy vzduchu. Čím více zavřete, tím více energie se soustředí na ten, který používáte.

Letní použití

Spusťte přístroj Ixoo, zavřete všechny výstupy vzduchu a zapojte topení s termostatem nastaveným na maximální teplotu. Když vzduch dosáhne požadované teploty, můžete zastavit topení a pokračovat v užívání asi 10 minut horkého vzduchu bez zvýšení teploty vašeho obytného vozu.