Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Hydraulické stabilizační nohy QuickLift

Kód: 9943356
To chceš
Značka: Linnepe
155 990 Kč
Na objednání

Hydraulický nivelační systém QuickLift automaticky vyrovná obytný vůz do roviny do 2 minut. Stačí zmáčknou tlačítko na ovládacím panelu nebo displeji chytrého telefonu a hydraulický systém auto zvedne, srovná do předozadní a boční roviny a zastabilizuje. Auto se po vysunutí nohou nehýbe, i když například fouká silný vítr. Hydraulické stabilizační nohy jsou skvělým pomocníkem nejen pro stabilizaci vozu při příjezdu do kempu, ale poslouží místo heveru při výměně pneumatik nebo výrazně usnadní nandavání zimních řetězů. Zároveň dokáží auto naklonit a pomáhají vylít šedou vodu

Sada obsahuje: 4 hydraulické stabilizační podpěry Quicklift, čerpadlo s nádrží a přídavnou ruční pumpou, hydraulické hadice, řídicí jednotka s kabelem, řídicí jednotka a „Bluetooth on board“ pro ovládání chytrým telefonem. 

JSME VÝHRADNÍM DISTRIBUTOREM HYDRAULICKÝCH NOHOU LINNEPE PRO ČR S CERTIFIKACÍ PRO ODBORNOU MONTÁŽ.

PRO SPRÁVNÉ ADAPTÉRY NA VÁŠ VŮZ NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE!

Více informací se dozvíte zde: Hydraulické nohy pro snadnou a rychlou stabilizaci vozu

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Horizontální nivelace za méně než 2 minuty.
 • Připraveno k okamžitému použití.
 • Snadné ovládání hydraulických noh přes ovládací panel ve vozidle nebo dálkové ovládání přes aplikaci.
 • Je možný plně automatický, ale i poloautomatický a manuální provoz.
 • Stabilizační nohy jsou vhodné pro všechny běžné podvozky obytných aut.
 • Montáž bez svářecích prací s adaptéry speciálně navrženými pro příslušný typ vozidla a nástavby.
 • 4,2 tuny zvedací síly na jednu podpěru.
 • Zvedání je šetrné ke konstrukci díky řízenému vysouvání podpěr.
 • Bezúdržbový systém.
 • Olejová nádrž přímo na čerpadle pro úsporu místa.
 • Podpěry potažené a trvale chráněné proti korozi, odletujícím kamínkům, vlhkosti a nečistotám.
 • Základní deska z nerezové oceli jako standard.
 • Ruční pumpa jako standard.
 • Bezpečnostní obvod - zapalování zapnuto - podporuje zatažení.

Hydraulické nohy Lineppe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinný podnik Linnepe vyrábí ocelové a hliníkové příslušenství pro obytné vozy a karavany již od roku 1969. Mnozí však nevědí, že Linnepe dodává výrobky pro užitné vozy (optimalizace podvozku a tažná zařízení) a civilní ochranu (například stabilizační systémy pro hasiče). Zakládají si na nekompromisní kvalitě, proto jsou všechny produkty vyráběné v Německu. 

HISTORIE

 • V dubnu 1969 založil Kurt Linnepe Kurt Linnepe Production and Sales GmbH v Gevelsbergu v Severním Porýní-Vestfálsku. Program tehdy obsahoval pouze podpěrné systémy pro karavany a pro prodejní a předváděcí vozy. Podpěrné systémy se dále vyvíjely, dokud rychlospojka, nyní známá jako QuickLock, nezpůsobila na počátku 70. let revoluci na trhu s podpěrami vozidel. Koncem 90. let se podpěra pro vozidla QuickLift stala nejpoužívanější na evropském trhu obytných vozů.

 • Jednoho dne se setkali Kurt Linnepe a Erwin Hymer. Oba si rychle všimli, že se skvěle doplňují, protože Hymer nutně potřeboval pro svá první sériová vozidla komponenty jako ochrana proti pojetí, tažné zařízení a další příslušenství.

Kurt Linnepe se stal vývojářem příslušenství pro obytné vozy

 • Kurt Linnepe, pobídnutý počátečními úspěchy s Bürstnerem a Hymerem a boomem v automobilovém průmyslu na začátku 80. let, pokračoval ve vývoji dalších systémů speciálně pro obytná auta s cílem výrazně zlepšit jejich jízdní vlastnosti a zvýšit bezpečnost jízdy.
 • V 80. letech minulého století například se svým týmem vyvinul první vzduchové pružiny pro Fiat Ducato, navrženou jako přídavné vzduchové měchy. Ve spolupráci se systémy vzduchového odpružení ContiTech bylo vyvinuto vzduchové odpružení speciálně pro obytné vozy na jiném podvozku.
 • Linnepe ve spolupráci s ContiTech Luftfedersysteme vyvinuli vzduchové odpružení speciálně pro obytné vozy na různých podvozcích. Tyto pružinové měchy s logem Linnepe vyrábí firma ContiTech dodnes – v neustále revidované podobě, ale vždy výhradně pro značku Linnepe.
 • Legendární byl také první podvozek s centrální trubkou pro obytné vozy, který Linnepe představil v roce 1982: s důmyslnou koncepcí zadní nápravy se vzduchovým odpružením, spoustou úložného prostoru na obou stranách v oblasti podlahy a pozoruhodným vyvážením hmotnosti.
 • Když byl v roce 1999 na Caravan Salonu představen první anestetický plynový varovný přístroj „SopoAlarm“, v Linnepe se rychle etablovala další oblast podnikání. Dnešní TriGasAlarm je takříkajíc vnukem SopoAlarm a je pravděpodobně jedním z lídrů trhu v oblasti plynových alarmů v Evropě.

Kvalita má své jméno - Linnepe

Dnes Linnepe nabízí řadu produktů od tažných zařízení, nosičů, přídavných vzduchových odpružení, plynové alarmy po  manuální a hydraulické podpěry vozidel.

Z vysokých standardů společnosti těží karavanisti i složky civilní ochrany

Společnost Linnepe je certifikována podle přísné normy DIN EN ISO 9001:2015. Tato certifikace není provedena pouze jednou a následně je vydán certifikát, ale provoz je každoročně kontrolován a dokumentován nezávislým orgánem.