Montáž hydraulických nohou

“Fascinují mě moderní technologie, které dokážou život v obytném autě neskutečně zpříjemnit. Jednou takovou jsou hydraulické stabilizační nohy, které automaticky dají auto do roviny, pomůžou i pří výměně píchlé pneumatiky, vylévání šedé vody, nebo třeba i při nasazování sněžných řetězů. Celý systém se dá ovládat přes apku v mobilu. Miluju momenty při předávání auta… Majitel auta si vždy hraje s ovládacím panelem nebo aplikací jako malý kluk.”

Leoš Churáček / majitel

  • Stabilizace podvozku do roviny jednoduše a rychle bez klínů
  • Zvednutí auta při defektu pneu
  • Zvednutí auta při nasazování řetězů
  • Vylévání šedé vody
  • Snadné ovládání přes apku

Jdu do toho, jak začít?

1. Budeme od vás potřebovat zjistit podrobnosti. Všechno nám pošlete na mail info@karavanista.cz:

  • zadní strana velkého technického průkazu
  • značku vozu a model podvozku (light chase, maxi chase apod.), 
  • informace, zda má váš vůz tažné zařízení, prostor pro hydraulickou pumpu a řídicí jednotku uvnitř vozu, nebo zda bude nutná montáž na podvozek, 
  • ideálně také fotografie podle tohoto návodu.

2. Následně vám uděláme konkrétní cenovou nabídku.

3. Až si plácneme, vystavíme vám fakturu za zboží. Po jejím proplacení hydraulické nohy objednáme u Linnepe. Standardní dodací lhůta bývá 14 dní.

4. Práci budete platit hotově před předáním nebo na fakturu po předání. 

"Stabilizační nohy které u nás montujeme jsou od německé firmy Linnepe, se kterou jsem spojil síly už před několika lety. Celý život mám rád preciznost a férové jednání, obě tyto vlastnosti jsem u Linnepe našel a dělá mi opravdovou radost mít výhradní distribuci jejich produktů pro Českou republiku."

Kolik hydraulické nohy stojí?

Jak bude probíhat samotná montáž?

Domluvíme se, kdy nám své obytné auto přivezete do našeho Servisního centra v Praze 9 Horních Počernicích. Počítejte s tím, že si u nás necháme vaše vozidlo týden, abychom měli dostatek času vše precizně namontovat, dodržet nutné technologické pauzy a vše zkontrolovat a vyzkoušet. Pokud bude montáž hotová dříve, ozveme se vám a domluvíme se na termínu předání.

Kdo vám bude montáž provádět?

Montáže a opravy provádím osobně nebo společně s mými kolegy. Preciznost je u nás vždycky na prvním místě - z naší práce budete nadšení. Při předání se na mě můžete těšit stejně jako se budu těšit já na vás!

S čím vším vám umíme pomoct nebo poradit? 

V našem 🛠️SERVISNÍM CENTRU v Praze 9 Horních Počernicích vám kromě montáže hydraulických nohou nabízíme servisní služby pro obytná auta, karavany a dodávky. Kontaktujte nás na 📲 420 725 902 911 / 📩 info@karavanista.cz nebo pomocí formuláře.