Yachticon Caravan Super Reiniger silný čistič karavanů a obytných vozů

Kód: 9945782
440 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Intenzivní čistič Yachticon Caravan Super Reiniger se používá všude tam kde po běžném mytí zůstanou nečistoty. Je vhodný na všechny plasty, sklolamináty, gelové laky, syntetickou kůži, laky a kovy. Odstraňuje odolné nečistoty, jako jsou šmouhy po dešti, olej, dehet a další nečistoty. S perličkovým efektem.

  • Obsah: 500 ml

Návod k použití: Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Naneste čistič neředěný na mokrou čisticí houbu, mokrý kartáč nebo hadřík. Znečištěný povrch důkladně ošetřete a poté opláchněte vodou.

Bezpečnostní upozornění: Může způsobit alergické kožní reakce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pečlivě si přečtěte všechny pokyny a dodržujte je. Zabraňte vniknutí do očí, na kůži nebo na oděv. Při zasažení kůže: Omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. Dojde-li k podráždění kůže nebo vyrážce, vyhledejte lékařskou pomoc. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte kontaminovaný oděv a před opětovným použitím vyperte.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: