Yachticon Regenstreifen Entferner odstraňovač dešťových pruhů

Kód: 9945789
440 Kč 440 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Odstraňovač dešťových pruhů na karavanu je účinný prostředek pro odstranění nevzhledných skvrn a otisků po dešti z povrchu karavanu. Tento speciální čistič dokáže snadno odstranit nečistoty způsobené deštěm, jako jsou například soli, prach a nečistoty z provozu. Navíc chrání lak karavanu před poškozením a udržuje jej v perfektním stavu. Použití odstraňovače dešťových pruhů je snadné a rychlé, stačí jej aplikovat na postižené místo a otřít dočista suchým hadříkem.

Návod k použití: Tento čistič je silný čisticí koncentrát, proto před použitím zkontrolujte snášenlivost materiálu a barevnou stálost. U choulostivých lakovaných povrchů používejte pouze zředěné. Plastové brýle, akrylové sklo a podobné materiály mohou být produktem poškozeny: Zabraňte postříkání produktu /okamžitě odstraňte! Podle stupně znečištění nastříkejte a smyjte. Případně nastříkejte na vlhkou houbu, znečištěný povrch setřete, nechte krátce působit a setřete.

Bezpečnostní upozornění: Může být korozivní pro kovy. Způsobuje vážné poškození kůže a těžké poškození očí. Nesmí se dostat do rukou dětem. Uchovávejte pouze v originálním balení. Při použití noste ochranné rukavice / ochranné oblečení/ ochranu očí/ ochranu obličeje. Při požití: Vypláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Při zasažení kůže (nebo vlasů): Okamžitě svlékněte veškerý kontaminovaný oděv. Omyjte kůži vodou. V případě kontaktu s očima: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě zavolejte toxikologické informační centrum nebo lékaře. Abyste předešli materiálním škodám, rozlitou kapalinu je třeba sebrat, uchovat pod uzavřením v pevné nádobě nebo předat schválené firmě pro likvidaci odpadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Doplňkové parametry

Kategorie: ČISTICÍ PROSTŘEDKY A CHEMIE
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: