Yachticon Pury Tank Cleaner čistič toaletní nádrže

Kód: 9977725
325 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Vysoce aktivní čisticí prostředek Yachticon Pury Tank Cleaner pro fekální nádrže mobilních toalet odstraňuje všechny usazeniny včetně vodního kamene. Pury Tank Cleaner nepoškozuje materiály a příjemně voní. Většinou se používá na konci sezóny.

Návod k použití: Vyprázdněte nádrž na fekál, nalijte do nádržky 300 ml čističe a přidejte alespoň 5 litrů teplé vody. Pro úplné smáčení celého vnitřního povrchu obsah protřepejte nebo jednoduše nechte, ať se nádrž vymyje během jízdy. Čisticí roztok by měl být ponechán v nádrži několik hodin. Poté obsah vyprázdněte na vhodném místě a opláchněte. V případě odolných nečistot proces čištění opakujte.

Bezpečnostní upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Noste ochranné rukavice / ochranné oblečení/ ochranu očí/ ochranu obličeje. Pokud dojde ke kontaktu s očima, několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: ČISTICÍ PROSTŘEDKY A CHEMIE
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: