Yachticon Reisemobile & Caravan Elixir šampon na karavany a obytné vozy

Kód: 9945563
505 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024

Čisticí koncentrát Yachticon Reisemobile & Caravan Elixir má univerzální použití na všechny povrchy. Bez námahy důkladně odstraní i odolné nečistoty, jako je dehet, černé dešťové pruhy, saze a nečistoty z okolního prostředí. Vhodné pro všechny materiály (kromě akrylového skla), zejména pro plasty, sklolamináty, gelové laky, kovy a laky. Jedná se o koncentrát, proto vychází velmi ekonomicky.

  • Obsah: 1000 ml

Návod k použití: Tento čistič je silný čisticí koncentrát, proto před použitím proveďte test snášenlivosti materiálů. V závislosti na stupni znečištění naneste na znečištěný povrch přípravek zředěný od 1:1 až 1:10. Nechte krátce působit a opláchněte velkým množstvím vody. Na choulostivé lakované povrchy použijte v ředění 1:50. 

Bezpečnostní upozornění: Způsobuje podráždění pokožky. Způsobuje vážné podráždění očí. Před použitím uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranu očí / ochranu obličeje. Při zasažení kůže: Omyjte velkým množstvím vody a mýdlem. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc nebo zavolejte lékařskou pomoc. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte kontaminovaný oděv a před opětovným použitím vyperte.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: