Yachticon Pura Tank čistič vodní nádrže

Kód: 9945740
510 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Pro bezpečnou konzumaci vody z karavanu nebo obytného vozu, je třeba se o vodovodní systém pravidelně starat. Prostředek Pura Tank čistí vodovodní systém vodní nádrže, potrubí, čerpadla i přípojky. Pura Tank je vhodný a bezpečný pro všechny materiály vodovodního systému. Při konzumaci vody neucítíte žádný zápach ani chuť. Nádrž doporučujeme dezinfikovat jednou až dvakrát ročně a pravidelně konzervovat pitnou vodu pomocí přípravku Aqua Clean nebo tablet Aqua Clean, případně pomocí stříbrné síťky Silvertex.

  • 500 ml pro 160 litrů

Návod k použití: Prázdnou nádrž čistí od usazenin a jiných nečistot. V závislosti na velikosti nádrže vlijte čistič Pura Tank do prázdné nádrže (50 ml na 16 l). Poté nádrž naplňte čerstvou vodou, otevřete kohoutky, dokud voda nevyteče, a všechny trubky, hadice, čerpadla a kohouty nebudou naplněny roztokem a nechte působit alespoň 24 hodin (i déle). Poté vyprázdněte nádrž a jednou nebo dvakrát dobře propláchněte čistou vodou.

Bezpečnostní upozornění: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Noste ochranné rukavice / ochranné oblečení/ ochranu očí/ ochranu obličeje. Pokud dojde ke kontaktu s očima, několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ČISTICÍ PROSTŘEDKY A CHEMIE
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: