Dekalin Dekaphon 9735 černý sprej na ochranu podvozku

Kód: 29755
695 Kč 695 Kč / 1 ks
Na objednání
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Dekaphon 9735 je sprej na ochranu podvozku, který vytvoří odolnou a prodyšnou ochrannou vrstvu s antikorozními vlastnostmi. Tento nástřik je určený speciálně pro dřevěné podlahy používané při stavbě karavanů a obytných vozů. Po zaschnutí jsou ošetřená místa pokryta trvanlivým filmem, který je odolný vůči řadě nepříznivých vlivů, štěrku a kamenné drti. Výrobek má i vynikající vlastnosti pohlcování zvuku

  • Nestéká na svislých plochách
  • Výborná přilnavost ke dřevu
  • Vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, sprejům i oděru
  • Barva: černá
  • Obsah: 0,5 l

Návod k použití: Před použitím protřepejte 2–3 minuty. Ošetřovaný povrch musí být čistý, suchý a zbavený rzi, prachu a mastnoty. Optimální vzdálenost pro nástřik je 30 cm. Nanášejte Dekaphon 9735 na povrch tak dlouho, dokud nedosáhnete požadované tloušťky nástřiku. Pokud požadujete silnější nástřik, doporučujeme nechat vrstvy mezitím zaschnout. Produkt nedělá šmouhy a nestéká. Po použití otočte plechovku dnem vzhůru a krátce zmáčkněte rozprašovač, abyste vyčistili trysku spreje. Dekaphon 9735 velmi dobře přilne (bez speciální předúpravy) k řadě podkladů, pokud jsou čisté, suché a zbavené prachu a mastnoty. Doporučujeme před aplikací vyzkoušet jeho přilnavost. 

Skladování: Výrobek musí být skladován při teplotě +10°C až +30°C. Nádoby musí být chráněny před přímým slunečním zářením a teplem. Pokud je neotevřená původní nádoba uchovávána na chladném a suchém místě, může být produkt skladován po dobu minimálně 2 let.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: PODVOZEK
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: