Předstany přes celý karavan

Velké předstany přes celý karavan si ke svým přívěsům pořizuje spousta karavanistů. Nabízí nadstandardní užitný prostor, který se hodí vždy, ať karavanem cestujete nárazově nebo v něm trávíte dovolenou od jara do podzimu. V předstanu si můžete schovat objemné vybavení, postavit venkovní kuchyň nebo vytvořit příjemné posezení kryté před nepříznivým počasím. V chladných dnech předstan tvoří izolaci a zabraňuje pronikání zimy do obytného prostoru. Zároveň poslouží jako tzv. čistá zóna, kde se budete moci pohodlně přezout nebo převléci, aniž byste si nosili do karavanu.

Někdy může být stavění předstanu skutečný horor. Předstany Isabella vnikají oproti konkurenci velmi snadnou montáží. Vděčí za to především propracované tyčové konstrukci (ocelové nebo karbonové), která je již z výroby předpřipravená pro snadné sestavení. Tyče jsou k sobě spojeny gumou nebo pružinou, jsou vybavené rychloupínáky a pro každý typ předstanu jsou vyrobeny na míru tak, aby přesně pasovaly a snadno se s nimi manipulovalo. I rohové spojky jsou dělané na míru každému předstanu, takže krásně zapadnou do jeho střihu.

Jak změřit "A" obvod?

Začněte měřit od země (cca 30 cm odsazené od karavanu) směrem nahoru přes kedrovou lištu až nakonec karavanu zpět dolů k zemi. I zde odsaďte zhruba 30 cm to celé dejte opět ven asi 30 cm. Nyní máte dokonalý "A" obvod předstanu Isabella.Nevíte si rady s výběrem vhodného předstanu nebo správné velikosti pro váš obytný přívěs, auto nebo dodávku? Ozvěte se na +420 725 902 911 nebo info@karavanista.cz, rádi vám poradíme.

5 položek celkem

Cena

56940130000
156940130000

Značky

Položek k zobrazení: 5