Linnepe TriGasAlarm detektor plynu

Kód: 303405
Rádi vám namontujeme
Značka: Linnepe
2 800 Kč –16 %
LINNEPE ALARM PLYN
2 800 Kč –16 % 2 349 Kč 2 349 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Detektor úniku plynů TriGasAlarm varuje před propanem, butanem a narkotickými (knock out) plyny. Detektor plynu NEvaruje před oxidem uhelnatým (CO)! TriGasAlarm je trvale připojen k 12V síti. Zapíná se jemným stisknutím tlačítka na horní straně krytu.

  1. Rozbliká se zelená LED dioda, která signalizuje první fázi - kalibraci.
  2. Jakmile se zelená kontrolka trvale rozsvítí, je TriGasAlarm připraven k provozu.
  3. Jas zeleného LED světla si můžete v provozním režimu ztlumit dotykem prstu.

Při každém zapnutí kontroluje detektor funkci čidla. Automaticky se kalibruje na okolní vzduch a teplotu. Navíc inteligentní elektronika každých 40 vteřin kontroluje kalibraci a v případě potřeby ji odpovídajícím způsobem upraví. Díky kontrole teploty vyrovnává detektor plynu rozdíly tak, že nebezpečné plyny jsou spolehlivě detekovány i při teplotách nad 25 °C.

Siréna je dostatečně hlasitá, aby vás vzbudila z hlubokého spánku.

S 80 dB je siréna TriGasAlarm opravdu hlasitá, aby nejen probudila cestující ve vozidle ze spánku, ale aby ji slyšeli i lidé zvenčí. Jakmile vysoce citlivý senzor v detektoru zaregistruje kritickou koncentraci plynu, nejprve zazní předběžný poplach a poté hlavní poplach.

Pro větší jistotu si můžete nechat v interiéru nainstalovat ještě přídavný senzor, který bude od hlavního zařízení namontovaný v jiné výšce, abyste byli chráněni jak před stoupajícími, tak i klesajícími plyny.

Technické údaje o výrobku

  • provozní napětí: 9-16 V
  • šířka: 9 cm x výška: 5 cm x hloubka: 9 cm
  • spotřeba proudu v pohotovostním režimu: 95 mA
  • spotřeba proudu v případě poplachu: 160 mA
  • hlasitost alarmu: cca 80 dB
  • citlivost: 98ppm (EEC)

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: PLYN
Hmotnost: 0.1 kg

Linnepe TriGasAlarm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinný podnik Linnepe z Německa vyrábí ocelové a hliníkové příslušenství pro obytné vozy, karavany a užitné vozy již od roku 1969. Jejich produkty zahrnují například vzduchové měchy pro optimalizaci podvozku, tažná zařízení pro užitné vozy, stabilizační systémy, nosiče kol/motorek a plynové alarmy.

Linnepe si zakládá na nekompromisní kvalitě a všechny produkty vyrábí v Německu. Je certifikována podle přísné normy DIN EN ISO 9001:2015. Tato certifikace je každoročně kontrolována a dokumentována nezávislým orgánem.