Nafukovací předstan Ventura Air Cito

Kód: 177103509
Značka: Isabella
37 700 Kč
Na objednání

Největším problémem nafukovacích předstanů je použitá látka stanu. U našeho nafukovacího předstanu Cito je to především materiál, který dělá největší rozdíl. Zde použitý materiál byl pro nás speciálně vyvinut ve spolupráci s jedním z největších výrobců látek v Evropě. U tohoto předstanu je použita potažená látka, která se vyznačuje sníženou kondenzací, UV odolností a životností. 

Kulatý tvar „Cito W350“ nabízí malou plochu pro útok větru a spolu se 4 světelnými segmenty (bez průhledné okenní fólie!) ve střeše a velkými okny umožňuje optimální světelné podmínky.

Všechny přední a boční stěny lze sklopit a sejmout a vytvořit tak verandu. Jednokomorový systém vzduchových tubusů umožňuje rychlou a nekomplikovanou montáž pouze v jednom místě nafouknutí. Pouze dva vzduchové tubusy pro utěsnění boční stěny na karavanu a dvě přídavné příčné výztuhy (instalace v silném větru) mají samostatné ventily. Těsnící tubus na boční stěně lze jednotlivě naplnit vzduchem pro dosažení optimálního spojení. Jednotlivé segmenty lze kdykoli oddělit od hlavního rámu pomocí speciálního rychloupínacího systému, aniž by ostatní plochy ztratily vzduch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Hloubka: 260 cm
  • Vysoce kvalitní tkanina IsaLight je lehká, velmi odolná proti roztržení, UV záření a snadno se čistí.
  • Nafukovací těsnění bočních stěn ke karavanu
  • Vhodné pro karavany i obytné vozy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.