Milí Karavanisti, od 6. do 10. 2. bude prodejna Karavanista zavřená. Těšíme se na vás opět v pondělí 13. 2.

Předstan Capri North

Kód: 114211507
Značka: Isabella
74 665 Kč
Na objednání

CENA NEJMENŠÍ VARIANTY STANU

Jednoduchý, skandinávský design, tradiční a moderní zároveň, dává stanu "Capri North" zvláštní vzhled. Capri North je vybaven poměrně lehkým materiálem střechy a je ideální pro ty, kteří hodně cestují. Ve spojení s kompletně předmontovaným a zároveň lehkým táhlem CarbonX se montáž stává potěšením.

S tímto stanem můžete sklopit všechny přední a boční díly a vytvořit tak řešení verandy nebo je úplně odstranit. Váš stan se tak promění ve stabilní střešní okno! Při zavřených bočních stěnách zajišťují dvě velké gázové ventilace v obou bočních panelech čerstvý vzduch bez pronikání otravného hmyzu.

Hloubka 250 cm, bezšroubové kování FixOn, kompletní rám přístřešku a 1 tyč verandy jsou samozřejmě součástí balení.

Tip: Pro karavany s půlkruhovým potrubím podběhu a/nebo sníženými vstupními dveřmi doporučujeme kryt podběhu kola nebo speciální větrný deflektor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Hloubka: 2,5m
  • Skládací/odnímatelné díly: Všechny přední a boční díly.
  • Velká moskytiéra na obou stranách

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Isabella pro více prostoru a kvalitní venkovní bydlení od roku 1957

Již v roce 1957 postavil Søren Odgaard v suterénu svého domu v Dánsku první předstan Isabella. Od té doby ušla značka dlouhou cestu. Na základě dlouholetých zkušeností se z Isabelly stala evropská jednička ve výrobě předstanů pro karavany, obytná auta i dodávky. Její předností jsou zejména prvotřídní materiály, nadčasový design, inovace a dokonalá práce s detailem. Vše podle potřeb zákazníka, proto je Isabella vždy o krok napřed.